Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cozaniefart

kto tu jest inny? ja czy oni?

Polecane posty

Gość cozaniefart

Nie wiem czemu te historie mi się w życiu mnożą... Jestem sympatyczną osobą, wzbudzam zaufanie, ludzie wiele mi mówią i może to błąd. Wiecznie wikłam się w afery.... nie ze swojej winy. Sądziłam, że po 30tce ludzie dojrzewają, mają większe kłopoty niż psucie innym życia... Otóż: 1 historia: mąż mojej koleżanki żyje własnym życiem, imprezuje, ona siedzi w domu. Ja jej nic nie mówię, bo to ich sprawa, zresztą ona go nie zostawi: EFEKT: on mówi jej, ze ja ja obgaduję za jej plecami, każe jej na mnie uwazać. JEGO CEL? utrata przeze mnie wiarygodności na wypadek gdybym się wygadała? 2 historia: mój ex 3 lata po rozstaniu nadal bruździ. W dzien zerwania straaaaaasznie obgadał moją rodzinę (był pijany), wczesniej wiele złego mi opowiadał o włąsnych kumplach i ich żonach. Ostatnio dowiaduje się, ze jestem podła od własnej ciotki, bo podobno obgadałam do exa jego rodzine. EFEKT: ja jestem zła, on jest super, on nikogo nie obgadal ja tak. JEGO CEL? jak wyzej? takie historie z mojego zycia mozna mnozyc. dzis powiedzialam mojej mamie, ze zaluje, ze WSZYSTKIEGO co inni zle mówią o innych nie powtarzam jako pierwsza, ze trzymam w tajemnicy jak prosili, ze nei zajmuję się plotami. zle na tym wychodzę....... a przede wszystkim jestem rozczarowana ludzmi :/ Czy wy tez tak macie? jak sobie radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cozaniefart
mialo byc "obgadalam JEJ rodzine"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo prosta zasada: Trzymac sie z daleka od plotkarzy i ludzi, ktorzy innym zle zycza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cozaniefart
niestety nie każdego da się przeswietlić ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba rozrozniasz osobe, ktora mowi o innych (czesto zle) od tej, ktora tak nie postepuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×