Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

linka 007

DietA 1000 kcal 4.11.2012

Polecane posty

czesc dziewczyny dzisiaj ś1 2 kromki pu pernikla z serkiem topionym 200 kcal obiad piers z kurczaka 170 gram surowka z bialej kapusty poł szklanki rosolu 300 kcal jajko sadzone , kromka pumpernikla 200 kcal\ podiweczorek banan\100 kcal\\ kolacja malenki kawalek pizyy 200 kcal razem 1000. bez cwiczen. jutro jestem do 22 w szkole ale bede 1,5 godzinki na basenie, odezwe sie we wtorek . trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem mialam sie nie wazyc ale musialam i jest 76,2 kg a bylo 78 wiec prawie 2 kilo w tydzien jestem zadowolona ;] w wymiarach talia -1 brzuch pod pepkiem -1 biodra -2 udo u góry -1 udo na dole nad kolanem -2 ;] oby tak dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wychodze na uczelnie przygotowalam sobie jedzenie na caly dzien ś1 banan , jogurt 0% 200 kcal ś2 piers z kurczaka z pieczarkami i cwikla 200 kcal obiad omlet z orzechami platkami owsianymi i otrebami 200 kcal podwieczorek sałatka z czerwonej fasoli kukurydzy oghorka i papryki 200 kcal kolacja ser bialy chudy jajko na twardo 200 kcal razem 1000 kcal z cwiczen mam dzisiaj 1,5 godziny zajecia na basenie wiec pewnie troche poplywam odezwe sie jutro trzymajci sie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie brawa mala mii. Trud się opłacał. Jak widać efekty to wzrasta motywacja. Dodob-cienkie ciasto to domena mojego syna. On robił. Mi też wychodzi grube. Z tego co widziałam, sypie więcej mąki do ciasta i jest takie bardziej zbite. Wałkuje je na cienki placek. Moje ciasto jest puszyste i nie rozwalcowane.A składniki to mleko, drożdże, oliwa z oliwek, sól.Wszystko "na oko":-) Pogrzeszyłam wczoraj ciut, ale nawet nie powiem, żeby fermentu nie siać na topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!! Odzywam się dopiero teraz, bo jakoś w weekend jak zwykle nie miałam czasu, żeby coś skrobnąć. w weekend trzymałam się dzielnie. w sobotę: 1100 kcal, z czego 310 kcal spalonych na rowerku, a wczoraj 1150 kcal i 360 kcal spalonych. Dziś też zaczynam ostrożnie, ale już nawet nie obiecuję, że będę się dzielnie trzymać, bo same wiecie jak jest u mnie w poniedziałki - zawsze ulegam pokusie ;) Uaktualniłam stopkę i niestety przybyło ponad 0,5 kg. pomimo, że 4 razy ćwiczyłam, ale też 2 dni były jedzenia bez opamiętania, zdarzyło mi się też zjeść 1500 kcal, a 1000 kcal ściśle się nie trzymałam. niedobrze to wygląda, bo przez ostatni miesiąc zgubiłam tylko kilogram, a w czerwcu chcę już mieć fajną figurkę. jestem jednak bardzo szczęśliwa, bo brzuch znacznie mi się zmniejszył, a to właśnie na jego likwidacji bardzo mi zależało. dziś idę na siłownię :) od marca zostaną mi jeszcze 3 miesiące. nie zamierzam na siłę dążyć do swojego celu wagowego, ale chcę jak najwięcej schudnąć do tego czasu. pogoda się poprawi, to i człowiek nabierze większej ochoty na ruch i przebywanie na świeżym powietrzu: spacery i rower - już nie stacjonarny :) Dziewczyny, gratuluję spadków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny!!!! Po raz 3 zaczynam z WAMI ta diete ale tym razem zabiore sie do tego bardziej kompleksowo!!!!!Mam nadzieje że wkoncu wytrwam w tym postanowieniu i nic nie bedzie mnie kusić:) Od dzis zaczynam cwiczyc , wazyc dokładnie produkty no i oczywiscie bede sie z WAMI dzielic swoim menu:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, moj weekend niestety znow malo dietetyczny, codziennie obiecuje sobie, ze bedzie inaczej, a potem oobjadam sie jak glupia:( No i mam za swoje, waga w gore;/ Dzis dobrze zaczelam, jak narazie owsianka z otrebami zytnimi i kawa-247kcal Na obiad bedzie kurczak z papirusa z salatka, potem kawa w pracy..co do kolacji nie jestem pewna. Moj chlopak wczoraj poowedzial, ze juz tak dobrze sobie radzilam, ze zaczelam sie dobrze odzywiac gotowac, cwiczyc i byl ze mnie dumny i ze nie powinnam sie poddawac. I pewnie ma racje. On nie ma nic co do mojej figury, uwaza tylko, ze prowadzilam zdrowszy tryb zycia.. i szczerze mowiac i on dzieki mojej diecie gubil na wadze. Wszystko przemawia za tym, zeby sie nie poddawac i zaczac odo poczatku.. Wam dziewczeta gratuluje spadkow i wytrwalosci..ja widze po sobie jak waga wraca, wiec chyba musze znow konkretnie wziac sie za liczenie i wpisywanie kalorii tu na forum. Dzis cwiczylam w domu, bite pol godziny..na wiecej niestety nie mialam czasu. Chce isc kupic buty do fitnessu, widzialam fajne w tk maxx, wiec jak je kupie to moze zaczne biegac..o ile pogoda tu dopisze. Pozdrawiam Was i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megi1986, nie zniechęcaj się i już nie rozpatruj tego co było w weekend, a bierz się na nowo za siebie! przecież chcesz być chudziutka jak my wszystkie tutaj. więc głowa do góry, pełna motywacja i do działania! wierzę w Ciebie! coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiekszosc osob ochudza sie dieta 1000 kcal , nie chce byc sama w tej sytuacji , tutaj bede mogla wymieniac sie z wami osiagnieciami ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniadanie- sucharki z almette pomidorowym i ogórkiem i herbatka ok 250 kacl 2 sniadanie- kisiel gelwe truskawkowy ok 110 kacl na obiadek bedzie- rybka ziemniaczki i troszke marchewki ok 350 kacl na podwieczorek i kolacje narazie brak planów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna, to Ty w sumie grubiutka nie jesteś. PS: któraś z dziewczyn ostatnio pisała, że chciałaby przepis na cienkie ciasto do pizzy. I tak zapomniałam napisać, że ja mam takie ciasto { sprawdzone }. Więc jeśli nadal byś chciała { tylko nie pamiętam już która, wybaczcie :c } to napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniadanio-obiad: makaron z sosem i mięskiem + herbatka - 300 kcal + 20 minut ćwiczeń z jillian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, może pooglądaj sobie wcześniejsze strony i poprzeglądaj wątki? dziewczyny codziennie opisują swój jadłospis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Koralikowa,bylas z siebie dumna jak zgubilam prawie 5kg, e teraz to wszystko powoli wraca..uff mam dosc, no ale wiem, ze nie chce zaprzepascic tego co osiagnelam, wiec kazdy dzien bedzie dla mnie wyzwaniem aby walczyc dalej:)3majmy sie razem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal możesz być z siebie dumna, bo schudłaś wcześniej te 5kg. Więc pokazałaś, że potrafisz. Jeszcze raz udowodnij to sobie i nam. Pokaż jaka jesteś silna! A przy okazji my będziemy się motywować Twoim działaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.....grubiutka nie jestem tylko oponke -ocieplacze posiadam dosc duze:))niestety od czasu jak choruje na tarczyce mam z tym problem:( kiedys to byly czasy waga 50-52 kg:)))) a teraz niestety trzeba z nadwaga walczyc hehheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepis na ciasto cienkie ja potrzebuje :) bardzo , bo chce mezowi zrobic ala wloska pizze na urodziny u mnie dzis jak zwykle srednio dietetycznie ale 1,5 h squasha zaliczone muisze zaczac jullian od poczatku bo mialam tygodniowa przerwe moze dzis zaczne calusy chudzinki i nie poddawac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIZZA NA CIENKIM CIEŚCIE: SKŁADNIKI: 1 3/4 szkl. mąki { szkl. 200ml } 1/2 szkl. letniej wody 2 dkg drożdży 1/2 łyżeczki soli 1/2 łyżeczki cukru 2 łyżki oleju 1. Z drożdży, cukru i połowy wody, 1-2 łyżek mąki zrobić rozczyn i zostawić do wyrośnięcia. 2. Mąkę przesiać do miski, dodać sól, olej, resztę wody i wyrośnięte drożdże. Wyrobić ciasto. Przygotowane ciasto odstawić na bok, a w tym samym czasie przyszykować składniki. Ciasto rozwałkować. Brzegi w blaszce zrobić grubsze. Środek posmarować sosem pomidorowym, dodać składniki według uznania. Piec 8-10 minut w temperaturze 220-240*C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam piekarnika, to przynajmniej ta pizza mnie nie kusi ;) dobra, napiszę swoje dzisiejsze menu: grahamka + dżem - 257 kcal jogurt naturalny z mandarynką - 148 kcal jabłko - 69 kcal zupa pomidorowa z makaronem - 250 kcal Razem: 724 kcal Kolacja na mieście, jak to zwykle po siłce. O ile się nie skuszę na wieczorne obżarstwo ze znajomymi (co jest wielce prawdopodobne i demotywujące) zjem może jakąś sałatkę lub przekąskę na ciepło, np. zapiekanego bakłażana czy porcję tortu szpinakowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, o jak tu gwarno :) ja dziś bardzo w porządku :) ale nie mówię "hop" bo zawsze wieczorami najbardziej chce mi się podjadać. Dziś około 1100 kcal z tego 350 kcal spalone na skakance :D i myślę że jeszcze dziś coś poskaczę :) Jestem taka dziś pełna energii i tak pozytywnie nastawiona do tej diety że szok, niby na wadze nie ma rewelacji ale jakoś tak dobrze się czuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melisa ale ty pieknie zrzucasz a ja ;( stoje w miejscu a wlasciwie drepcze ale juz mam coraz wiecej zdrowych zapedow dzeki za przepis na pizze wyprobuje w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Dziewczyny gratuluję spadków i samozaparcia! :) Ja szczerze mówiąc od tłustego czwartku odpuściłam sobie i od razu na wadze +1kg :/ Ale nic. nie przejmuję się. już od dzisiaj rygor! Na orbi spalone 800kcal! Mam nadzieję, że jutro i pojutrze i w ogóle już sobie tak nie popuszczę! Nie chcę zatracić tego co tak ciężko udało mi się zdobyć! :) Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podwieczorek-tylko jabluszko ok 60 kacl Kolacja-jajeczniczka z pomidorkiem i mala toruńska katarzynka ok 250 kacl Ogolnie to wychodzi 1020:) Moze podrzucicie pomysl na jakies fajne przekaski bo z tym mam najwiekszy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×