Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boond

szukam starszej

Polecane posty

Ja się podpisuję pod tymi przemyśleniami co do dojrzałych kobiet. Mam 22 lata, mialem dziewczyny w swoim. lub mlodszym wieku i ok nie mam jakichś przeciw wskazań ani nic w tym stylu. Nie doświadczyłem jeszcze tego z dojrzałą kobietą +30 ale takie kobiety działają na mnie bardziej niż młodsze. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale większą uwagę zwracam na starsze i dojrzałe kobiety. Nie uważam, że mając takie poglądy można być jakimś " glupkiem ". Powodzenia w poszukiwaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo dojrzała kobieta
jest najlepsza. Ma już za sobą te wszystkie pierdoły typu jakieś ochy i achy zanim będzie seks. Dojrzała kobieta, jak pisał kiedyś Mickiewicz potrzebuje konkretów. Można z nią iść na kolację, ale po zamknięciu się pokoju hotelowego facet może ją od razu ostro zerżnąć bez zbędnych gadek i ona to lubi. Konkrety. Nie ma pitolenia. Ostry seks a potem spokojniejszy seks i potem jeszcze więcej seksu. Dojrzała powie wprost "wyliż mnie", dojrzała bezpardonowo zacznie ssać faceta, pozwoli na wiele. A młode to wiesz... cienizna, brak doświadczenia, bo ilość nigdy nie będzie jakością. Młode nie znają swoich ciał jak dojrzałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem dij
mam 43 lata i nigdy nie ppmyślałabym, że mogę podobać się młodym mężczyzną oglądam się za 50 latkami natomiast wszyscy dają mi 35 lat jestem drobna i zgrabna i mam duży biust może dlatego filigranowy wygląd :) pozdrawiam powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego uważasz, że starsza kobieta nie może podobać się młodszym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem dij
Nigdy do głowy mi nie przyszło, że np. jakiś mężczyzna młody może na mnie zwrócić uwagę chociaż mam dużo sytuacji w których gwiżdżą za mną myślałam że żartują A ostatnio pewien Pan 50 letni z którym rozmawiałam powiedział że jestem piękna Jako młoda dziewczyna byłam faktycznie śliczna Człowiek z czasem widząc że się starzeje myśli że już nie jest atrakcyjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boond
to fakt ze starsze sie podobają bo są atrakcyjniejszei bardziej sexi no i w chotelowym pokoju przechodzą odrazu do kąkretów i to mi sie najbardziej podoba tylko nie zawsze chca młodszych a nie raz młodszy lepiej wyliże i pipieprzy tylko jest jeden minus nie zawsze sie znajdzie prawdziwa perełka chetna do loda i rękodziełka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem dij
Kobiety młode czy dojrzałe zawsze marzą o tym samym o mężczyźnie ''czułym'' Pomijam nie---wyżyte Owszem dojrzała kobieta potrzebuje dokładnie tego co mężczyzna w wieku 30 lat --kilka razy raz po raz Natomiast są też dojrzałe szukające uczucia i skłaniają się w kierunku 50 i w górę Panów ze srebrnymi włosami Jeśli kobieta ma Syna w wieku 16-20 lat to chcąc nie chcąc młody 27 latek będzie jej się kojarzył z uczuciem macierzyństwa co innego 36 latek ok Co kobieta to inny charakter Młode dziewczyny są piękne, ale trzeba być przy nich mężczyzną Cóż gdybym spotkała mężczyznę z bursztynowymi oczami wysokiego i czułego z całą pewnością po cichu gdzieś bym się z z nim zaszyła tak jak i z 50 latkiem o takim samym wyglądzie U kobiet działa bardziej wizual niż sex jako sex /pomijam nie ---wyżyte babeczki/ a mam kilka koleżanek :) Dojrzała kobieta szukająca mężczyzny nie pójdzie z pierwszym lepszym to pewne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boond
tutaj masz rcię ps a ten kolor bursztynu jest w akis odcieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem dij
bardzo kocham oczy u mężczyzn z długimi rzęsami i taki ciemny bursztyn, zawsze podobali mi się wysocy mężczyźni koszykarze chociaż jestem filigranowa blondynka:) może to ironia losu mrówka i słoń to przyjaciele ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boond
tonie mam szans u ciebię bo mam zaledwie 183 cm wzrostu a moje oczy pozostawiaja wiele do zyczenia a twój kolor włosów no cuż kazdy ma jakie ma pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem dij
jesteś wysoki a co z oczami posiadasz je? mój kolor włosów jest zły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem dij
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem dij
skąd jesteś? moja koleżanka szuka przyjaciela ;) jest ok. wysoka i fajna kobietka 35 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boond
nie no nie przeszkadza mi twój kolor włosów recz przeciwnie a oczy posiadam ale ama musiała bys ocenic moze przez gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja się po skrócie też opiszę, może będę miał szczęście. 180 cm wzrostu, brązowe włosy, brązowe oczy, ciemna karnacja, 22 wiosenki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe ciekawe
40 latka wzwyż może być atrakcyjna dla 30 latka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem dij
może na maila muszę poprosić koleżankę aby podała maila zdziwisz się jak jest ładna ma 178 wzrostu blond włosy i jest bardzo podobna do Gwyneth Paltrow bardzo ładna dziewczyna i lubi bardzo no wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po przejsciach
PAN bond czy jaki ma nick juz ze względu na to, ze jakie błędy ortograficzne czyni , bylby przegrany u mnie. Choc mlody zapewne. I skad przekonanie, ze dojrzala kobieta nie potrzebuje tego wszystkiego co mlodsza, skad mysl , ze tylko wpasc i ja rznac?? na co mi taki kochanek?? ale myslenie dziwne, ze bede robic co mu do glowy przyjdzie bez jego wysilku tylko dlatego, ze jest mlody masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem dij
ona zaraz tu wejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem dij
Język Polski dla np. cudzoziemca może być trudny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weszłaś tutsaj po coś?
kobieta po przejsciach piesek@tlen.pl';?????podajesz maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boond
narcyz13@vp.pl oto muj mail a co do moich błędów to nie kazdy jest idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz wiadomość
na mailu:) narcyz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem dij
na mailu:) narcyz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem dij
jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guen123
Witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guen123
Czekamy na zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guen123
Bond wysyłaj to zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guen123
Bond wracaj !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem dij
Wysłałam Ci maila jak będziesz miał ochotę to przyślij zdjęcie możemy tam rozmawiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×