Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulciaa

gazety, miesięczniki dla młodych rodziców

Polecane posty

Witam :) Mam pytanie do Mam, które już mają trochę doświadczenia w wychowywaniu swoich pociech. Już za niedługo będę mamusią, właśnie rozpoczynam 3 ostatni trymestr czyli 7 mc, to moja pierwsza ciąża. Na rynku jest wiele gazet, czasopism przeznaczonych właśnie dla młodych rodziców noworodków i niemowląt, dotyczących pielęgnacji, odżywania i w ogóle wszystkich aspektów opieki nad maleństwem. Moje pytanie do Mam, które korzystały z takich czasopism: jakie czasopismo polecacie jako najbardziej profesjonalne i merytoryczne dla młodych ( przede wszystkim po raz pierwszy ) rodziców? Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi, pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez przyszla
M-jak Mama wg mnie najlepszy czasem kupuję Twoje Dziecko ale to bardziej już dla rodziców niż dla kobiet w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onomatopeja888888
żadne!!!! to gowno jakich malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też Przyszła - tak, też kupuję teraz M jak mama, ale o tym nie wspominałam bo to jest jedyna gazeta jaką znalazłam przeznaczona stricte dla kobiet w ciąży, więc nie było problemu z wyborem :) natomiast pytam o gazetki jak już dzidziuś pojawi się na świecie - które polecacie dla świeżo upieczonych rodziców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwulatki
M jak mama. Polecam. Czytałam całą ciąże i wiedziałam o opiece sporo, rzadko się dopytywałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emcekwadrat
Także polecam M jak mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tych gazetach nie ma nic czego nie można byłoby znaleźć w internecie. Ja kupowałam od czasu do czasu ale różne, nie ciągle te same. Zazwyczaj przy okazji zakupów przeglądałam w sklepie różne gazety tego typu i wybierałam jedną ale nie traktowałam ich jako kopalni wiedzy tylko po prostu tak lubiłam sobie poczytać przy herbacie. :) Zdaje mi się, że najczęściej wybierałam Mamo to ja, z resztą one wiele się nie różnią od siebie i nie ma większego znaczenia który tytuł wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja także czytałam M jak mama, ale nie przejmuj się tak tym wszystkim, jak tylko dzidzis pojawi się na swiecie to dużo rzeczy będziesz robić instyktownie... a resztę dowiesz sie najlepiej od lekarza-pediatry króry będzie prowadził twoje dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaKraka
Ja też w ciąży kupowałam "ciążowe" gazetki, a później już nic, jak już ktoś wspomniał- sporo informacji można w necie znaleźć, w gazetkach i tak masa artykułów sponsorowana, a nie potrzebuję czytać na 3 stronach o tym że na spacer z niemowlakiem trzeba zabrać picie w termoopakowaniu i folię do wózka... Zresztą tam jest duży rozstrzał wiekowy, porady odnośnie noworodka i przedszkolaka. Raz kupiłam "Dziecko" bo dodawali kalosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×