Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robena

szukam su

Polecane posty

Gość kknkkn
Przecież sunia z założenia lubi być poniżana. Ja to właśnie robię, więc w czym problem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę stąd.. własnie dlatego wolę koty :P żyją i dają żyć innym.. nie muszę się martwić jakąś głupią tresurą... chce sluzyć.. nie chce służyć.. najlepiej niech zostanie kicią.. do głaskania :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robena
macie wypaczone pojecie o temacie. dosc prostackie i prymitywne stylem rozmowy ponizyliscie sie sami pokazujac swoj poziom i dojrzalosc a raczej brak poziomu i niedojrzalosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kknkkn
poniżyłem sam siebie? czy można to nazwać masochistycznym samogwałtem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kknkkn
Robena, trochę luzu i dystansu do siebie, a życie stanie się łatwiejsze... a swoim wiecznym oburzeniem czynisz się obiektem rozrywki takiego szydercy jak ja ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak - mozna to tak nazwać ;) poziomie :P zaniżony :) ..... nie wiem jak ty, ale ja mieszkam na parterze, więc napewno mam niski poziom :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego Wy wymagacie od biednej, bezwolnej i prostej kobiety? Takie czasy nastały, że nawet Lew-Starowicz z Bralczykiem zastanawiają się w TV jak poprawnie powiedzieć: "wyłączamy, czy wyłanczamy":O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robena
kknkkn uwazasz sie za eksperta jezyka polskiego . wiec wiesz najlepiej ale inna sprawa to jaki jest odbior twojej rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k.. cos tam.. to tak można to tak nazwać bylo o tym samogwałcie, a nie o mieszkaniu na parterze....... może mieszkasz w wieżowcu na 198 piętrze?;) ale masz widoki.. na przyszłość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Prosta kobieto" spać proszę iść! Żartowałam, jesteś starsza...Masz jeszcze 15 minut;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robena
slyszysz frida dark dal dobra rade tobie i kolegom, starszy towarzystwa modlitwenego kaze wam isc spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kknkkn
Ale jak mam spać, gdy brak mi poziomu? A uwierzcie, w pionie bardzo ciężko zasnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odbiór mojej rozmowy jest zaniżony i prymitywny albowiem jestem prosta kobietą ze wsi ;) kilka lat temu zelektryfikowali moją wieś i położyli taki kabel - światłowód .. albo jakoś tak to się nazywa.. nie wiem dokładnie... wiem, że nasi wioskowi złodzieje to ukradli bo mysleli, ze zarobią pare groszy na zlomie... a tu skucha:P nie nadawalo się ... dlatego musiałam czekać kolejne lata aby móc się dowiedzieć od ciebie , że mam niski poziom :) chyba pozwę do sądu tych zlodziei kabla :) tyle lat straconych i życie w niewiedzy ..:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robena
knnknn do siebie luz mam , nie oburzacie mnie , spoko. nie zauwazyles ze to ja prowadze rozmowe jak chce? w stylu i poziomie jakim chce? gdybys rozmawial dzisiaj z 30 idiotkami podajacymi sie za ulegle opadlyby ci nie tylko rece. 22 letnia z 5 letnim doswiadczeniem 18 letnia domina z doswiadczeniem czasem wstyd mi ze jestem kobiate w uleglosc sie nie bawie, w Bdsm weszlo zbyt wielu wannbie i zrobilo sie szambo opadaja mi rece i cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robena
frida daruj se , bo juz nie ma mi co opasc przerzucanki slowne na poziomie wyliczanek przedszkolnych wyluzuj i dorosnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty możesz zostać. W drodze wyjątku oczywiście. Tłumaczą Cię trudne warunki bytowe. Ale żeby mi to było ostatni raz! No, porządziłam sobie, powymachiwałam szpicrutą, mogę udać się na spoczynek:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córko, masz racje idę spać... wyprostowaly mi się te dwie zmarszczki ktore jakiś czas temu sobie wyrylam na twarzy ;) w moim wieku kobieta musi się wysypiać aby wyglądać gładko i wyprasowanie ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robena
no dobra. Lubię być walona w dvpsko przez cygańskich menelów ;). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córko??!! czyżby na mnie ta szpicruta? ... to już będę grzeczna i kładę się potulnie do łóżeczka... właściwie już w nim leżę, więc wystarczy się obsunąć ... dobranoc sunieczce, też dobranoc życzę.. i pieska nie ogrodniczego ;) 🖐️ pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kknkkn
No to porozmawialiśmy sobie w stylu przedszkolnym, jak to surowo oceniła założycielka tematu, swoim pełnym wyższości tonem... nawet cycki opadły, osiągając odpowiedni poziom ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robena
spijcie dobrze , moze dorosniecie przez ten czas, tylko paciorki zmowic bo papa czy mama dark sie pogniewa. aa i siusiu zrobic przed snem i raczki na kolderke frida psa ogrodnika tobie oddam a co mi tam nie pociesz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niski poziom... cycki zawsze osiągają niski poziom ..... chyba że są zasilikonowane :P a teraz już naprawdę dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robena
jesteście żałośni. PS. nawaliłam kupsko w majty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robena
kknkkn a jaki to byl poziom? zlosliwosci i docinki ? nie, nie mowilam zlosliwie , stwierdzialm fakt i tyle, moglam nie podjac rozmowy gdybyn miala poczucie wyzszosci pobawileliscie sie ? ok ja tez spij kknkkn i kolotowych snufff dzieciaczki aaa i raczki na kolderkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli pociaga Ciebe dominujacy Pan w relacja bdsm. lub jako ulegla czujesz sie bezpanska.. temat nadal aktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córka wzięła się za mnie dosyć ostro! ;) Otworzyła klapę od piwnicy i zagoniła mnie tam szpicrutą :P jestem obecnie poniżej niskiego poziomu, ale za to usatysfakcjonowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka suka?
Su-22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demonizujesz Matko! Robisz ze mnie potwora, a przecież regularnie dostarczam Ci do piwnicy płynów(miałam dopisać ustrojowych, ale przemilczę;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×