Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mała czarna kawka 22

Pijecie soki z sokowirówki? Jakie robicie?

Polecane posty

Gość gość
Pyszny sok z truskawek , tym bardziej ze teraz sezon w pelni . Moja córka truskawki samej nie zje a soczek wypila . Pyychota:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Soki można robić różne hurom to sok nawet z kamienia wyciśnie :D Będzie o smaku limonki i cegły ale da radę. Taki dowcip na popołudnie. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melaniabiała
Ja najpierw mialam sokowirowke, potem przerzucilam sie na wyciskarke. Super naturalne soki to jest to. Do podrozy biore zza to jakis sok Rabenhorsta - najbardziej zblizony do tych naturalnie wyciskanych (w sumie to nawet lepszy, bo z upraw ekologicznych;p) i zawsze mam przy sobie zdrowy napoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sokowirówki są PASE tylko wyciskarka jak już :D w sokowirówce owoce się utleniają i po zdrowych ptokach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z przedmówcą choć to akurat nie jest kwestia mody a rzeczywiście świadomości o procesie produkcji. Sama używam wyciskarki huroma i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dam wam tipsa : Do soku dodajcie imbir a zobaczycie jakiego ma kopa orzezwiajacego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie korzystam z sokowirówki bo ona tak na prawdę pozbawia sok większości jego właściwości ;) Mam w domu wyciskarkę JuiceMe i mogę robić nawet w niej sorbety i warzywa na zupy kremy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie z sokowirówki! Najlepiej z wyciskarki! Sokowirówka podnosi temperaturę i wytraca wszystkie witaminki! Fakt, cena jest wyższa bo zaczynają się ok. 2 tysięcy, ja sowją kupiłam na prowita.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spierrdalaj wywloko reklamowa!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczka no coś Ty? Kurcze dużo… Za taką kasę, to chyba prasuje , pierze, zmywa i gotuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że to spora kwota ale naprawdę warto! Może nie pomaga w domu, ale zrobi sok np z zamrożonych owoców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżo_Anna
Ja robię soki w wyciskarce philipiaka która robi je lepsze bo ich nie nagrzewa i nie napowietrza. Takie soki są zdrowsze i zawierają więcej witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżanka
A ja idę na łatwiznę i kupuję gotowe z tarczyna. W sezonie to jeszcze czasami zrobię jakiś sok sama, ale ogólnie nie lubię sobie dokładać pracy w kuchni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monii89888
Mnie robienie takich soków bardzo męczyło, więc postanowiłam, że skorzystam sobie z oferty naturalnych soków, które dostępne są w sklepie. Zawsze sprawdzam skład, czy aby na pewno jest naturalny. Ostatnio widziałam na półkach soki https://www.sadywincenta.pl/ i spodobało mi się to, że mają duże pojemności, są bez dodatku dodatkowych cukrów i są naturalnie mętne. Z ciekawości na pewno sprawdzę ich smak i kupię jeden karton na następnych zakupach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćemokki
no jak ktoś ma czas i lubi to pewnie można samemu przyrządzać. Ja wcześniej też robiłam sama, bo chciałam robić sobie detoks ale jak widziałam, ile te gotowe mają cukru to maskara... A teraz zamówiłam soki ze strony nuja.pl isą świetne, nie mają cukru, same witaminy, zero konserwantów, wyciskane metodą cold press. Detoks jest kilkudniowy a efekty są super, czuję się lżej, twarz jest promienna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie ze wszystkich takich sklepowych soków polecam Sok pomarańczowy NFC Zaczarowany Ogród 1 l z PoloMarketu. Dla mnie najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga Domanska

Czasami pije jak mi się chce wyciągać tą całą maszynę, nie lubię niestety tego myć. Soki za to uwielbiam. jak nie mam czasu robić soku w sokowirówce to kupuje sok z dr Witta i to pomarańczowy. Jakoś tak najbardziej mi smakuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ice Softers

Albo sa jeszcze soki z Caprio . najbardziej lubie z greipfruita lub czarnej porzeczki. Do drinków dobre albo po prostu do obiadów 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pić soki to lepiej te z wyciskarki. Dlaczego?, można przeczytać tu https://terapiasokami.pl/dlaczego-warto-pic-soki. Takie soki to zupełnie inny lepszy smak. Aż chce się pić, nawet soki warzywne które moje dzieci piją. Soki ze sklepu czy z sokowirówki to nie to samo. Tylko trzeba znaleźć dobre źródło produktów wolnych od pestycydów (najlepiej z własnej działki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuśśka

Nie mam wyciskarki a soki kupuję tylko, że zawsze czytam etykiety. Najczęściej kupuję te 100% sok, dzieciom kubusia, sama bardzo lubie sok pomarańczowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaBi

Jak mam czas to robie soki przez sokowirówkę, ale jak nie mam czasu to kupuje sok z Dr Witt te 100%. Moje ulubione to jabłkowy oraz pomarańczowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upsik

no ja nie mam sokowirówki ale za to kupuję w sportfoodsoki.pl - są smaczne i sycące. Także ja lubię je popijać a czasem nawet tak się nimi najem że nie jem już normalnego posiłku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja sobie raz w miesiącu zamawiam 3 dniową dietę sokową, dostaje komplet soków na trzy dni. Nie będę tu podawać nazwy firmy, bo zaraz się zacznie, że reklama 😛  Ale ogólnie jestem zadowolona, soki są 100%, wyciskane na zimno, niepasteryzowane, przychodzą w specjalnym chłodzonym opakowaniu. Mam w domu wyciskarkę, ale zazwyczaj nie chce mi się z nią bawić. Czasami jak jestem w centrum handlowym to idę na taką wyspę i tam na oczach wyciskają soki. Też fajna opcja, może drogo, ale przynajmniej nie muszę potem myć wyciskarki 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 28.08.2018 o 01:02, Gość monii89888 napisał:

Mnie robienie takich soków bardzo męczyło, więc postanowiłam, że skorzystam sobie z oferty naturalnych soków, które dostępne są w sklepie. Zawsze sprawdzam skład, czy aby na pewno jest naturalny. Ostatnio widziałam na półkach soki sady wincenta i spodobało mi się to, że mają duże pojemności, są bez dodatku dodatkowych cukrów i są naturalnie mętne. Z ciekawości na pewno sprawdzę ich smak i kupię jeden karton na następnych zakupach.

Te soki są pasteryzowane, więc można je pić tylko dla walorów smakowych  Nie posiadają już żadnych witamin. Wszystko znika w procesie pasteryzacji i potem leżakowania w kartonach. Sok należy wypić od razu po wyciśnięciu. Inaczej zostaje sam cukier i smak. Każdy niech pije co chce, ale nie ma sie co łudzić, że szklanka pasteryzowanego soku z jabłek to coś zdrowego. Niestety nie... żadna rodzinna tradycja, swojskie jabłka, itp... tego nie zmienią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kissik

Nie mam sokowirówki w domu ale kupuję soki Nuja. Są bardzo smaczne, pożywne i wyciskane metodą coldpress. Także mają sporo składników odżywczych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rencia

kiedyś lubiłam taki zwykłe kupne albo własnie z sokowirówki. Ale dostałam na wesele w prezencie tą wyciskarkę wolnoobrotową Hurom. I powiem wam że nie ma porównania, teraz tylko z tej wyciskarki. Te soki są przepyszne ❤️ pychaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×