Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grazyna08040408

Uczciwa, pracowita, szukam pracy na stałe

Polecane posty

Gość Grazyna08040408

Dzień Dobry, Jestem uczciwa, pracowita, szukam pracy na stałe, nie chcę pracować dorywczo, tylko mieć stałe, stabilne zatrudnienie.POSIADAM AKTUALNĄ KSIĄŻECZKĘ SANEPIDU. Mam wieloletnie doświadczenie w handlu, prowadziłam również własną działalność gastronomiczną. Szukam pracy na cały etat w sklepie, ważna jest dla mnie umowa o pracę. Mogę pracować od poniedziałku do soboty w godzinach 8-18.00. Proszę o poważne oferty. Praca w Warszawie (bliskie okolice Tarchomin, Praga, Grochów, Śródmieście) Mój nr tel. katarzyna302@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazyna08040408
nadal aktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam się że to będzie długo aktualne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 69875563223
też mam te cechy, też na bezrobociu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 69875563223
fajny numer telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazyna08040408
straszna sytuacja w tej Polsce, jak tu żyć skoro jak juz ma się tą pracę, to płaca jest ok 1500 zł, max 2000... kupić bilet miesięczny, który znowu drozeje, zapłacic rachunki, i zostaje troche na jedzenie. nie dobrze mi się robi, ze nie mam pracy i żyję w tak beznadziejnym kraju!!!!! wszytsko drożeje, a pensje nadal stoją w miejscu. coraz większa bieda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazyna08040408
własna działalnosc szła, ale miejsce na tą działalnośc było juz za drogie. handel głównie handel, nie mam 25 lat żeby siedziec w call center, albo sprzedawać avon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Myślę, że nie ma co się załamywać. Może Polska jest trudnym krajem, ale są trudniejsze. Ludzie też sobie radzą. Najlepiej jest zainteresować się tematem, który się bardzo lubi i będzie realizować z pasją. Oczywiście w granicach możliwości. No i zdecydowanie ważny jest nietuzinkowy pomysł na biznes. Ile masz lat jeśli mogę spytać ? Jaką masz pasję, w czym czułabyś się dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazyna08040408
oj juz mam dzieci dorosłe :)... 50+, ale jesli chodzi o pasje, nie było na to czasu. sama wychowywałam 2 dzieci, pracowałam 7 dni w tygodniu, żeby wszystko miały. no własnie nie mam pomysłu na biznes, a w tym wieku to juz chyba trochę za późno na rozkręcanie działalności. chociaż zebym pracowała i dostawała średnią pensję 2000, świat i ludzie. a jestem sprawna i pracowita, życie mnie tego nauczyło, ze nie można się lenić i oszukiwać ze się pracuje, bo to i tak wyjdzie. co się dzieje ze w tym kraju ludzie TYRAJĄ cały miesiąc fizucznie, na kasach lub układają towar w supermarketach, a pensja 1200. do czego to doszło. straszne. odliczyć bilet i 1000 zł. na opłaty i nędzne jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam się że nie znajdziesz pracy na kafeterii ... chyba że ktoś Tobie zaproponuje Avon, Oriflame ..czy jakieś MLM i Tobie taka praca odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę a ja mam 19 lat i żadnej pracy. Też doświadczenie w handlu (z tego co wiem to praktyka też się wlicza a więc 2 lata doświadczenia). I żadnej pracy. Jeszcze jak się uczyłam to myślałam, z praca nie będzie problemów bo teraz stawiaja na młodych. Ale gdzie tam. Nigdzie nie potrzebują, chyba że masz znajomości (teraz i z tym ciężko) albo orzeczenie o niepełnosprawności. O stażu też można pomarzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pomarańczy- w Polsce, w dzisiejszych czasach naprawdę trudno coś osiągnąć. Niestety same chęci nie wystarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za granicą też nie jest aż tak różowo. Wszystko też kosztuje. Można patrzeć np. na Hiszpanie..cały czas dopłacali obywatelom. Żyło się dobrze, mimo że mało pracowało. A teraz...kraj zadłużony na maksa, bezrobocie 25% i trzeba więcej pracować, ale się nie chce bo przyzwyczajeni do siesty. Minimalna w Polsce jest zbyt niska jak na koszty produktów, ale co zrobić? Świata nie zmienimy. Trzeba się nauczyć w nim być. Najważniejszy pomysł na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×