Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asia.avon1

Zostań konsultantka Avon już dziś!

Polecane posty

Gość asia.avon1

Zapraszam do współpracy! Naprawdę jest to miłe zajęcie i nie koliduje z codziennymi zajęciami. Jest to zajęcie dla chłopaków jak i dziewczyn, którzy lubią kosmetyki. Jest to dla ludzi kreatywnych i pełnych energii. Z początku zarobki nie są wielkie, bo około 30 zl ale przy dłuższej pracy można o wiele więcej zarabiać nawet do kilkuset złotych przy dużym zaangażowaniu. Możliwość ciągłego rozwoju. Brak opłaty wpisowej, zamówienia składasz przez internet. Nie ma żadnych kar za nieskładanie zamówienia. Dobierasz swój styl pracy. Jeśli jesteś zainteresowany/a napisz do mnie na e-maila asia.avon1@wp.pl lub gg 26020152 odpowiem na każde pytanie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.avon1
W obecnym katalogu perfum passion dance jest w cenie 35.99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupie te wszystkie nicki
A to jzu wole MLM niz ta sprzedaz bezposrednia. bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.avon1
Mało kto żałuje, że dołączył do Avonu. Świetna sprawa. Ciągły rozwój, możliwość awansu i wiele innych możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupie te wszystkie nicki
No to ile zarabiasz w tym avonie. Srednio na miesiac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.avon1
Średnio na 3 tygodnie, bo co tyle jest katalog, wiec zarabiam tak około 150 zl. Może i mało ale patrząc ile na to czasu się poświęca to naprawdę nie jest mało. Nie muszę w sumie wiele czasu temu poświęcac. Przy okazji pokaże koleżankom w klasie katalog, rodzinie, jak przyjaciółki wpadną czy sąsiadce. Czyli nic skomplikowanego, a pieniądze na drobne wydatki są i nie musze od rodziców na wszystko brać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupie te wszystkie nicki
No to kupa kasy. hehe. Ja w innym MLM mam ok 1300 zl poswiecajac godzine dziennie. Dla mnie tez to jest praca dodatkowa. Szkoda by mi bylo czasu na zabawy za 150 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.avon1
No to cieszę się bardzo ale wiesz, zaczynam dopiero tak na serio zabawę z tym i w Avon z czasem się awansuje za co też są pieniądze i to nie małe. Skoro byłoby to wyzysk i ogólnie zajęcie do "dupy" to nikt by się tym nie zajmował. Znam dziewczynę z mojego miasta, trochę starsza ode mnie i dłużej w tym siedzi i pół świata zwiedziła dzięki Avon, ma samochód firmowy i wiele innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupie te wszystkie nicki
dobrze ze myslisz dlugoterminowo. To dobr podejscie. najwaznijesze to miec cel i dazyc do niego. ja na poczatku tez malutko zarabialem ale nie poddalem sie. I ty takze sie nie poddawaj. w MLM podoba mi sie to ze na poczatku tzreab duzo pracowac a malo sie zarabia a po jakims czasie pracuje sie bardzo malo a zarobki z miesiaca na miesiac rosna. I to jest cudowne w MLM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.avon1
No dokładnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×