Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magdalenao13

buty-crocs24.pl - OSZUŚCI!!!

Polecane posty

Gość Magdalenao13

UWAGA nie radzę kupować butów w sklepie buty-crocs24.pl - OSZUŚCI!!! Na początku września 2012 roku zamówiłam buty w tym sklepie , (ortopeda zalecił noszenie crocsów dziecku na zmianę z butami z wkładkami ortopedycznymi) Wpłaciłam należność na konto właściciela sklepu. Towaru nie otrzymałam. Jedyny kontakt to automatycznie wysłany mail z nr konta. Nie ma żadnej odpowiedzi na kilka wysłanych w sprawie zamówienia maili, nikt nie odbiera telefonu podanego na stronie sklepu (skrzynka wiecznie zapchana wiadomościami - chociaż jeden raz na wiele telefonów udało mi się wiadomość zostawić - i nic to nie dało...) Wysłałam więc list polecony (koszt 4 zł - dodatkowa impreza) Dając właścicielowi czas 2 tygodni na zwrot pieniędzy, no i widzę, że bez interwencji policji się niestety nie obędzie. Bo pieniędzy nadal nie odzyskałam. Masakra , naprawdę odradzam. Szkoda nerwów. Niestety po czasie zaczęłam szukać i znalazłam sporo negatywnych opinii o tym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszko _ z Bogdańca
dasz rade mala nie pekaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenao13
No pęknę jak nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDALENA F.
Ja kiedyś nie byłam przekonana co do zakupów przez internet. Bo to wiadomo nie można dotknąć, zobaczyć. To trochę tak jakby kupować kota w worku. Ale jednego razu skusiłam się bo od pierwszego spojrzenia zakochałam się w marynarce, a że sklep internetowy cieszył się dobra renomą to zaryzykowałam. No i nie pożałowałam marynarka była jeszcze piękniejsza niż na zdjęciu, byłam bardzo zadowolona. Jakby ktoś chciała obejrzeć ich ofertę to zapraszam na stronkę LolSshop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalas się oszukać z chytrości
gdybys zamówiła za pobraniem i płaciła kurierowi prawdopodobnie nie straciłabys kasy bo wątpie zeby ci wysłali paczke z cegłą w srodku oszukuja chytusów którzy płacą na konto bo przeciez pzresyłka tańsza no to masz, ja zawsze zamawiam za pobraniem , nigdy nie sprwadzam opini sklepu i zawsze jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich zainteresowanych tematem. Przykro mi że ktoś miał pecha w związku z zakupami w sklepie buty-crosc24.pl.Ja osobiście zamawiałam dwa razy w tym sklepie i transakcja przebiegła ekspresowo. Na dostawę zamówionych crocsów czekałam 1,5 dnia (dzisiaj otrzymałam) .Wszystko przebiegło solidnie i zgodnie z zamówieniem. Osobiście gorąco polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówienie zrealizowane, ale buty za duże i propozycja z mojej strony o wymianę na inny model dostępny na stronie w tej samej cenie i w niższym rozmiarze po ponagleniu o odpowiedź, że nie możliwa i konieczny zwrot. Drugie zamówienie na inne dane butów na które chciałem wymienić zrealizowane... Zwrot za potwierdzeniem odbioru czekał na poczcie 14 dni zanim odebrani przesyłkę. Kolejny tydzień bez kontaktu, jeszcze czekam, tylko na co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszuści-to także moja opinia-tzw firma krzak-brak telefonu na stronie-na maile nie odpowiadają, w przypadku zwrotu towaru nie oddają gotówki-obuwie kiepskiej jakości zbyt plastikowe jak na crocsy-pewnie jakaś tania podróba-NIE KUPUJCIE, bo stracicie kasę-fatalny sklep z fatalną opinią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×