Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grunwaldzka

oliwkowy sad - była tam któraś?

Polecane posty

Gość grunwaldzka

cześć. dostałam bon rabatowy do salonu masażu w poznaniu (nazwa w tytule tematu:) i po prostu zastanawiam się czy warto tam iść. stronkę mają fajną, niby w necie można przeczytać pochlebne opinie, ale nigdzie nie zdawałam takiego pytania osobiście. z doświadczenia wiem, że tego typu zabiegi - nie warto iść tam, gdzie nie potrafią tego dobrze zrobić, nawet jeśli ma się zniżkę, dlatego w sumie wolę się podpytać wszędzie, gdzie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowanie szpachlowanie
byla taka jedna znajoma babeczka wizytowke mi zostawila ale wrazen nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, nie masz się czego obawiać, staram się chodzić na takie zabiegi od czasu do czasu i ten salon jest spoko. jeśli chodzi o oliwkowy sad to z tych salonów w poznaniu co byłam jest chyba najlepszy bo tak ceny normalne, nie jak w tych pseudo eksluzywnych budach gdzie te oplaty sa jak z kosmosu. wystroj sliczny sama bym tam urzodzila sie w mieszkaniu i do tego sympatyczne pracownice. takze jesli chodzi o mnie - polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulaka
A masaż bańką chińską i wyszczuplający jak tam wykonują? Efekty są??? Wie któraś może bo sie zastanawiam czy się wybrać bo mieszkam niedaleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlen12345
Cześć! Byłam w Oliwkowym Sadzie rok temu na serii 10 masaży i w tym roku tez musze się wybrać:) Musze tylko na karnet uzbierać:) U mnie efekty były zaskakująco dobre! Przede wszystkim wymodelowała mi się talia i boki ud się zmniejszyły. Skóra stała się jędrniejsza i zmniejszył się cellulit. Masażystka sympatyczna i kompetentna!!! Bardzo miło wspominam wizyty w tym gabinecie! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×