Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zanwiwi22

8 tydzień ciązy a Skrzepy

Polecane posty

Jak w temacie jutro ide do ginekologa chodz mam pytanie czy któras z was tak miała ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak miałam
rozchorowałam się, zaczęłam mocno kaszleć i zaczęło ze mnie lecieć. Na szczęście nic się dzidzi nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam że poronienie to duzo krwi I jasne a ja mam tylko małe skrzepy zero krwawienia nic zobaczymy co jutro na to lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty to jeszcze dzisiaj na
IP powinnas isc a nie czekac na lekarza jutro ! skad wiesz ze w nocy krwotok nie przyjdzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak miałam
Jak byłam w szpitalu, to było dużo dziewczyn z podobnymi objawami. Czasami pojawiają się plamienia w czasie, kiedy normalnie miałabyś miesiączkę. Bądź dobrej myśli. Jeżeli wszystko jest ok, to lekarz zapewne przepisze Ci luteinę i każe leżeć. Daj znać! Trzymam mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak miałam
Jak dasz radę to jedź na pogotowie. Zbada Cię lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnamama:((((
w niedzielę poroniłam.... zaczęlo się od niewielkiego plamienia - bez skrzepów, poźniej małe skrzepy, a samo poronienie - skrzepy wielkości jajek i większe :( masakra ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak miałam
smutna bardzo Ci współczuję! Ściskam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do szpitala nie mam jak o tej porze jedynie pogotowie wzywac mieszkam w wiosce gdzie ost autobus juz nie ma bo pojechał o 22.05 Jestem dobrej mysli staram sie odprezyc .Dam znać jak tylko wróce od lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnamama:((((
dzięki :( wiele się mówi o poronieniach ale nigdy nie zdawałam sobie sprawy jak to wygląda i co kobieta musi przeżyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie wykompałam sie i czekam sprawdzam czy dalej bd ale ustepiły ...To moje pierwsze dziecko i nie chiała bym go stracic zbyt długie starania na to poszły i miłości juz dużo w ciąże włożylismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibiga
ja poszlam do gunekologa w 11 tyg bo mialam plamiania, lekarz odrazu powiedział ze to bardzo zły znak i zaczeło się badanie. Okazało się ze mam obumarły pecherzyk płodowy i trzeba go usunąć w szpitalu. Także przygoruj sie na najgorsze niestety:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włąsnie sie przygotowuję ale dbam o siebie nie pale juz nie pije kawy i zdrowo się odzywiam chodzę na spacerki po lesie I to wszystko ma iść na marne o nie Niewiem czy bd w stanie przygotowac sie na najgorsze..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnamama:((((
zanwiwi22 - trzymam za Was kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyczyna moze
byc tez krwiak, mialam podobnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutnamama dziekuje Jutro napisze jak sie dowiem oczywiscie co to jest i czy jest wszystko w porzatku mam wielka nadzieje że bd ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lepiej
krwawić czystą krwią niż mieć skrzepy. Skrzepy wróżą najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzateek 84
Mam podobny problem, w sumie to juz sama nie wiem :( ostatnią miesiaczke miałam tylko 4dni i była bardzo skąpa i to koloru brunatnego, raczej plamienie( zwykle trwa 6 i jest obfita) przez ały miesiąc czułam się dziwnie osłabiona. W sobote dostałam okres , straszny ból pieri i ból brzucha ( jednak podczs @ to raczej normalne)jednak w poniedziałek dostałam strasznego krwaienia 2 podpaski poszły w ciagu niecałej godziny :( i co najgorsze okropne wieeelkie skrzepy ( niektóre 3-4 cm :o ) od wczoraj juz lepiej, w pn ide do lekarza, ale dziewczyny czy myslicie ze ja mogłam być w ciązy i poronić i dlatego te skrzepy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzateek 84
Wydaje mi się że małe są szanse bym była w ciązy, ale dlaczego skrzepy, miałam pamietam ale to w wieku nastu lat, do lekarza chodze cytologia 2' więc co może być przyczyną skrzepów podczas @ ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×