Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninania

Firma AS ul. Czysta 2-4 , Wrocław

Polecane posty

Zapewne wiele osób bedzie szukało informacji na temat tej firmy. OBecnie sa prowadzone rekrutacje do . Świetne zarobki, ogromne mozliwosci , itp BZDURA!!! TO OSZUSCI!!!! Byłam na rozmowie rekrutacyjnej, żenada, nie dajcie sie nabrac! To praca akwizytora odkurzaczy. Wynagrodzenie jesli zostani Wam w ogole wyplacone to tylko prowizyjnie od sprzedanej sztuki... Szkoda mojego czasu i Waszego tez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAA#
Hej mam pytanie gdzie dokładnie jest firma o której mówisz? I jakie warunki są przedstawiane na drugim etapi? Dzisiaj byłam tam na rozmowie i dzwonili żebym przyszła jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpusc sobie! dzwonia do wszystkich i wsystkich zapraszaja tylko ludzi jest tyle, ze mieszaja ich tak, by nie mogli sie zorientować... W trakcie tego II etapu nie ma praktycznie rozmowy face to face tylko jakas zalosna prezentacja o wspanialch zarobkach i wizja rewelacyjnej pracy. To wszystko oczywiscie jest bzdurą. III etap rekrutacji oczywiscie wyglada podobnie - znow przechodza wszyscy, zjawia sie juz zdecydowanie mniej osob, bo wielu zupelnie wychodzi i daje sobie spokoj. Firma zajmuje sie sprzedaza odkurzaczy... To nic innego jak akwizycja - od domu do domu chodzisz, by sprzedac odkurzacz, ktory jest bd drogi. Niby obiecuja duze wynagrodzenie, tj prowizje od sprzedazy jednak spotkalam sie z ludzmi, ktorzy mi mowili, ze ich znajomi mieli problemy z wyplata... Nie poszłam na III etap rekrutacji - wiec nie wiem jakie sa szczegoly jednak facet na II etapie od razu zaznacza, ze nie on jest wlascicielem (w razie jakichkolwiek problemow lub gdybys chciala domagac sie czegos do firmy, nie mozesz pozwac go do sadu ...) To jest naprawde okropne co sie dzieje na rynku pracy.... Jest tylu naciagaczy i oszustow, ze trzeba bardzo uwazac... Życze Ci powodzenia w zdobyciu fajnej pracy i koniecznie daj znac jesi jutro pojdziesz czy zmienili sposob pozyskiwania pracownikow. P.S jesli firma nie ma swojej strony internetowej, nie mozna odnalezc o nich za bardzo informacji w internecie to jak dla mnie od razu jest informacja zeby sobie dac spokoj. A jesli chodzi o siedzibe tej firmy - od tyłu Renomy (od wjazdu do parkingu)- rownoloegle do ul. świdnickiej (ul.czysta 2-4) III pietro pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handlowiec
Potwierdzam jw w temacie odkurzacze firmy KIRBI lipa jak nic ,wizje oczywiście ok. mają racje ale sprzedaż od chaty dp chaty powinna być zakazana,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×