Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ismena_aa

Jestem masażystką erotyczną

Polecane posty

Gość gość
szkoda tylko ze dziewczyny nie rozbierają się pod koniec masażu była by to dodatkowa atrakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismena_aaaaaaaaaaaaaaaa
Musisz sypnąc kasą to się rozbiorą i loda też może zrobią:D Ja już zrezygnowałam z tej pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz dać koleżanką adres strony mynago pl. Tam na pewno znajdą wielu klientów, którzy nie będą szczędzić pieniążków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja pracowałam jako masazystka erotyczna, teraz szukaja kogos na moje miejsce, jak cos to piszcie natashja.priv@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
natasha skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ismena.. Całkiem zrezygnowałas juz nie wrócisz tam wogole ?? albo gdzie indziej?? a moze odwiedzisz kolezanki, moze akurat bede.. wybieram sie moze w piatek ?? bylem u Ciebie i nie załuje :) pozdrawiam odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj zapomniałam dodac ze za granica ... . w holandii ... zarobki cudowne wracam za niedlugo do polski z 3000 euro za dwa miesiace pozdrawiam natasha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ismenaa jesteś tutaj jeszcze?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość men 45
a w jaki sposób się z tobą można umówić na taki masaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta dobra praca ja wykonuję nie tylko masaż i za 3 tygodnie pracy czystych pieniędzy miałam 11500 euro a na masażach samych chyba bym tysiąc nie zarobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a robicie masaż deptany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to to trzeba dużo doplacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile i co byś mi zdeptała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje ceny zaczynaj się od 60 euro i to jest mały serwis a taki masaż to już 100 za pół godziny a mogłabym dużo zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi tylko o deptanie nic więcej pleców, klatki brzucha i krocza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czy siak taniej niż za 60 euro nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a za deptanie samego krocza ile bierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ismena czytasz to jeszcze ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego zrezygnowałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaadaada
ismena odezwij sie :)mam kilka pytan do Ciebie:)odezwij sie proszee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adadada pytaj!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woww
Ismena, a czy jestes po jakiejs szkole/kursie takiego masazu? czy po prostu masz to we krwi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerald m
Ismeno, czy to o Tobie jest "SEKSwirówka" Anny Bart? Czy to są zdarzenia z Twojego życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaadaada
masujesz jeszcze w Rzeszowie???bo chciałbym się umówić:)powiedz ze tak:)mogę prosić o jakiś kontakt do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaadaada
miałbym tez inna propozycje dla Ciebie:)ale to juz prywatnie (nie chodzi o seks...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAFA
Witam właśnie weszłam na forum i też jestem masażystką z zawodu i wykształcenia . Obecnie pracuję w tym zawodzie i podobnie jak autorka tekstu mam na coraz mniejszą chęć kontynuowania go ,mimo iż sprawia mi on dużą przyjemność i o ile mi wiadomo masowanym osobom przeze mnie - TEŻ .Niestety przez niedojrzałe , puste wyobrażenie i wpisy głąbów na tym forum , którzy nie mają pojęcia o masażu i za dużo naoglądali się świerszczyków , masażystki nawet i te erotyczne traktuję się jak prostytutki , ale i tych dziewczyn nie oceniam żle ,ich broszka - mają więcej godności od cichodajek co rozwalają związki. Ja również wykonałam w swojej karierze zawodowej dużo masaży relaksacyjnych całego ciała (mężczyzn i kobiet ) i na szczęście (odpukać)- byli to super ludzie - dojrzali , zmysłowi , kulturalni i.t .p.Jednakże bezwzględnym warunkiem u mnie jest - zakaz dotykania mnie , seksu , umawiania się , dyskrecja to podstawa, którą gwarantuję w 100%. POZDRAWIAM AUTORKĘ WPISU (proszę o kontakt )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem do konca jaki ty masaż wykonujesz bo klasyczny masaż erotyczny to taki który doprowadza w finale do orgazmu połaczonego z wytryskiem nasienia u faceta. Jesli tego nie ma to nie mowimy o masazu erotycznym tylko o relaksacyjnym z niektórymi elemantami erotycznego. Wiec sprecyzuj jak doprowadzasz faceta do orgazmu skoro nie odbywasz z nim stosunku nie masujesz jego członka ustami, rozumiem ze stymulujesz go dłońmi i innymi czesciami ciała. Więc opisz jak konkretnie wyglada to w Twoim wypadku ile trwa taki masz a jaka jest jego cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy za np wielokrotnosc twojej normalnej stawki zdecydowałabys sie na pełny stosunek jako finał masażu lu sex oralny z finalem w ustach i połknieciem nasienia lub sex analny? I nie myśl ze uwazam Cie za jakas kryptoprostytutke po prostu jestem ciekawy, widziałem takie piekne i zmysłowe masze ztakim własnie finałem na stronie massageroom i i bylem naprawde pod wrazeniem profesjonalizmu dziewczat. Zreszta zawod prostytuki bardzo szanuje i uwazam za jeden z uczciwszych na swiecie. A za "kurwe" uwazam kobiete ktora nie kochajac faceta okłamuje go ze go kocha bo jest bardzo bogaty a ona chce wiesc z nim wygodne zycie nie pracujac, i nie ma tu znaczenia ze jest mu wierna rodzi dzieci, zajmuje sie domem itp:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonora10011
jestem masażystką więc mam do czynienia z tym na codzień,prawie każdy facet pyta ile kosztuje manualne zakończenie masażu, lubię obserwować ich narastające podniecenie, czasami znęcam się nad takim facetem obserwując jego męki z podniecenia, i widząc jak jego penis skacze na boki i wydziela mnóstwo sluzu, jak jest przystojny to daję też się Mu pieścić aż obydwoje dojdziemy, nie uwierzycie dziewczyny jakie potężne wytryski są podczas takiego masażu, wszystko zachlapane dookoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×