Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosiek2206666

GRES POLEROWANY??

Polecane posty

Bardzo proszę o podpowiedź, może któraś z Was ma posadzkę z gresu polerowanego. Właśnie zastanawiam się nad doborem kafli do przedpokoju,miał by to być gres polerowany jasny beż strasznie mi się podoba, ale niestety uslyszałam ostatnio, że żeby utrzymac go w dobrym stanie mycie podlogi to ślęczenie na kolanach z mikrofibrą w dłoni żeby nie było maz,szybko się ściera itp. Bardzo proszę o poradę czy naprawdę tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gęsiareczka
Ja mam od 3 lat i jestem zadowolona. Podłogę zmywam mopem, ale nie z tymi frędzlemi, tylko taki wałeczek z odciskaczem nadmiaru wody. Nie żałuję swojego wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dopiero od nie cąłych 2 lat i tez jestem zadowolona. Myje raczej wszystkim, i nawet nie często bo nie mam takiej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam gres polerowany
i naprawde jestem bardzo zadowolona choć słyszałam opinię innych, ze są mazy albo że się wyciera. Z moim nic takiego sie nie dzieje. Trzeba kupić dobrej jakości, sprawdzonej firmy, żadne chińszczyzny, i zaimpregnować go odpowiednim impregnatem. Wg mnie gres jest świetny w utrzymaniu, myje się jak szkło, gładko i łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia burton
czy gres to jest terakota lub kafle podlogowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terakota a gres to co innego, inny skład i jak się domyślam proces produkcyjny. Podłoga w gresie u brata: salon, przedpokój i kuchnia z ceramstic. Czy się brudzi? Wszystko się brudzi, zależy jak kto dba bo nie ma płytek, które nie ulegają zabrudzeniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gęsiareczka
Gres polerowany pięknie wygląda na podłodze. Jego połysk sprawia, że podłoga zawsze wygląda jak wyfroterowana.Ja mam jasny beż z delikatnymi smużkami(plamkami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×