Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

syll_lwiatko

!!!! Wasze opinie o sytuacji - cenne

Polecane posty

Miesiączkę miałam 30.10., a więc w okolicach tego weekendu wypadły mi dni płodne. Kilka lat mój cykl to jakieś 26 dni, jednak do września tego roku pół roku stosowałam antykoncepcję Diane, więc okres uregulował się do 28 dni, trudno mi jednak ocenić, jaki teraz będę mieć cykl a tym samym kiedy dokładnie nastąpiła owulacja, obserwując organizm (np ból podbrzusza) odniosłam wrażenie, jakby to było wczoraj bądź dziś. Kochaliśmy się w ten weekend (niedziela) dwa razy bez żadnych zabezpieczeń - na całego - idealnie w dni płodne. Czy to jakieś 99% szans na ciążę? Proszę o jakieś podpowiedzi, do następnego okresu tyle czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czy to jakieś 99% szans na ciążę?" Jeśli to rzeczywiście dni płodne to co najwyżej 25-30%. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matuśko
Nawet, jak jesteście super płodni to tak jak napisała Perwersja macie max (!) 30% w każdym cyklu...Nigdy nie ma 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego tak mało %??? Nigdy nie byłam w takiej sytuacji i nie zagłębiałam szczegółowej specyfiki owulacji, teraz interesuję się tym aż za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosska
20-30% pod warunkiem ze kobieta zdrowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze o pomoc!!!!!!!!!!1 mam pco okre wywołany 4 m-ce temu duphastonem 3 cykle bez owu bo robilam testy owu, 14.09 @ cykl28dni, 10.10 @cykl 27 dni, 03.11 @ cykl 24 dni w ostatnim cyklu brałam clo 2*1tab, boli mnie od 3 dnu prawy jajnik co to może oznaczac ??????????///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×