Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość loren-to-nie

to seks-czy nie seks?o co chodzi?

Polecane posty

... obawiam się ze chłopak nie traktuje tej znajomości poważnie, ma sex jaki mu odpowiada, nie ma nikogo na "głowie" a że nie chce jakiejś wpadki dlatego nie do końca chce "normalnie" się kochać. Jako ze praktycznie żadne środki nie dają 100% pewności, albo on w nie do końca nie wierzy woli to robić jak robi. Nie powie Ci przecież że mu na Tobie nie zależy albo ze nie chce z Tobą być bo byłoby to równoznaczne z zerwaniem i końcem niezobowiązującego go do niczego sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybeczka z wody
Ty naprawwde myslisz ze on boi sie ciąży? nie żartuj sobie:-) Moim zdaniem on sie boi kompromitacji, widocznie ejst kiepski w te klocki, być może impotent, albo opada mu w trakcie pełnego stosunku gdy dohodzi stres, albo jeszcze gorzej bo moze to jakis psychol co brzydzi sie seksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy normalny facet mając u boku dziewczynę, którą KOCHA chce sie z nią kochac...wiec cos jest nie halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybeczka z wody
oczywiście ze mam racje bo sama mialam z takim do czynienia, okazalo sie ze czesto gesto (jak juz po bardzo dlugimczasie sie zdecydował na pelny seks a raczej zostal zmuszony rpzeze mnie)mu opadał i byl w te klocki bardzo kiepski. wtedy stalio sie jasne dlaczego unikał seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybeczka z wody
bycie z kims takim to prawdziwa męka, pamiętam jak płakałam w poduszke kiedy on znowu nie chciał, jak zulam sie fatalnie jak mówił gdy bylam na maxa rozpalona ze "idziemy spac kochanie", moja samoocena w tym zwiazku spadła do zera. Po długim czasie moich próżb i gróźb okazało sie w czym tkwi feler. Uciekaj dzieczyno bo sie wykonzysz przy takim psychicznie, bedziesz czula sie jak nic nie warta kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gej albo
jakiss gej albo psychol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loren-to-nie
Ale on nie unikka zblizen,tylko dziwi mnie ich zakonczenie. Gdyby wogole unikal seksu to by bylo dziwne. Dlatego mysle o tej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×