Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmęczona_ona

2 latka i nocne pobudki

Polecane posty

Gość zmęczona_ona

Dziewczyny może któraś ma takie doświadczenia i pomoże: Moja córka ma 22 miesiące, do roku karmiłam ją piersią i wtedy budziła się co 2 godziny. Potem przesypiała całe noce - BYŁO CUDOWNIE przez jakieś pół roku :) Później wychodziły jej trójki i budziła się w nocy. Wtedy trochę ja nosiłam, dawałam pić i usypiała. Zeby wyszły a nocne picie zostało :( Teraz córka budzi się 2x w ciągu nocy, wstaje w łóżeczku i woła pić. Jak dam pić, to zasypia spokojnie, nie dam to wyje.. Masakra. Jak skończy 2 lata chciałabym żeby spała sama w pokoju ale jak jak będzie wołała pić? Poza tym - jak ja odpieluchować skoro pije w nocy i pielucha zasikana, wiec napewno nie utrzyma tyle przez całą noc. Nie wspominam już o moim niewyspaniu... Macie jakieś pomysły? Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez karmiłam piersia i było super do 17 m-ca potem mała spała w łożeczku w naszej sypialni i budziła sie z płaczem trzeba było zabrac na ręce i nosic aby zasnęła czasem 5 minut czasem pól godziny paulinka ma 3 latka spi w swoim pokoju a nadal budzi sie w nocy i przychodzi do nas zasypia pampersa tez nie ma ale dopiero od 5 dni będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczona_ona
to co? znaczy, ze nie ma na to rady? przecież to bez sensu! po co ona się budzi? nie sądzę, żeby regularnie 2x każdej nocy chciało jej się pić. Od piersi odstawiłam bez problemu a z tym nie mogę sobie poradzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczona_ona
może któraś jeszcze pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffsafsafsfa
a nie mozesz jej dac czegos niedobrego do picia? szalwii albo niedobrego napoju. wiem ze drastyczne ale moze by pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffsafsafsfa
moja mama mi palce musztarda smarowala jak ssalam i ponoc pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczona_ona
no też próbowałam :( wtedy jest ryk i tyle.. Kurcze, ale może powinnam dłużej stosowac tę metodę? obrzydzić jej to wstawanie przez 2, 3 noce, przemęczyć się i może podziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczona_ona
dziewczyny, dajecie jeszcze jakies pomysły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczona_ona
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_mloda bo 26latek
mam tak samo:( corka tez 22 mies i budzi sie co noc i placz i chce na rece wszystkiego probowalam i nic..sama niewiem skad czemu dlatego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggsdgdsdgsdsg
moj lubil zakupy i spacery chodzilam na ryneczek do szmateksu gdzie mila pani popatrzyla przez okno a ja w 4 minuty znajdowalam nowe szmatki dla dziecko i wracalismy do domu, czasem biedronka. niestety ale maz nie moze zrobic zakupow, dlugo pracuje.zreszta jak mi smietana potrzebna a zupa czeka to biore go i chodzimy lubil....od wczoraj drze sie w zamknietym poieszczeniu, nawet przy kasie i wszedzie:( jestem udupiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×