Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość erin8_00

bardzo ważne pytanie

Polecane posty

Gość erin8_00

Mam do was bardzo ważne pytanie. Jeżeli przez półtora tygodnia będę codziennie ćwiczyć, to czy poprawi mi się wygląd sylwetki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli chcesz się zmotywować
Szkoda że nie pytasz czy ci siep oprawi po półtorej godziny :o Efekt czy po półtorej godziny czy po półtora tygodnia będzie taki sam... Na efekty trzeba czasu.... Miesiąc to absolutne minimum, zwykle zmiana jest po ok 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka_kasienka
Nie, co najwyzej ODROBINE ujedrni ci sie skora. Budowa sylwetki to DLUGOTRRWALY proces, na pewno nie osiagniesz efektow po 1,5 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erin8_00
ja nie liczę na jakieś super efekty, bo wiem, że to nie możliwe. Pytam, czy troszkę zmieni mi się wygląd mojego ciała. kasienka_ jeżeli odrobine się ujędrni to już jest coś:) Do tego mam zamiar nie jeść nic po 18-19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka baba i tyle
zależy ile ważysz obecnie i w jakim stanie są skóra i mięśnie jeśli jesteś szczupła a jedynie masz mało jędnrną skórę to minimalne efekty mogą się pojawiąć w ciągu dwóch tygodni a le to raczej przy treningu siłowym, minimum 3 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retclaw
Nie. Na to potrzeba minimalnie pół roku, żeby zobaczyć efekty pracy na siłowni. Dodatkowo same ćwiczenia nic nie zmienią. Potrzebna jest dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FactoryBody
Jakby to było takie proste to nikt by nie miał problemów z nadwagą :) Trzeba dać sobie więcej czasu, jasno okreslić cele, zmienić sposób odżywiania i regularnie ćwiczyć. www.factorybody.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×