Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pipi ripi

Rekrutacja do sklepu PEPCO-zabawne:)

Polecane posty

Gość pipi ripi

Koleżanka została zaproszona na rozmowe rekrutacyjną na stanowisko kasjera-sprzedawcy w wspomnianym sklepie.Na miejscu okazało się, że to rekrutacja typu "casting".Na początek podzielono osoby na grupy,które otrzymały zadanie do wykonania, a następnie po selekcji wybrano poszczególne osoby na romowe indywidualną.Moim zdaniem pracodawcy robią z tych rekrutacji zabawę ,wykorzystując obecne bezrobocie.To absurd aby na takie stanowisko, organizowano rekrutacje wieloetapową za minimalne wynagrodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinazlublina
mam nadzieje, ze tacy ludzie jak tacy rekruterzy dostana kiedys od zycia porzadnie w d..e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deesceentraadaa
Podobnie to wygląda w rossmanie. Nazbierają ludzi w sali konferencyjnej w jakimś hotelu, najpierw gadka szmatka, porozdają kartki z zadaniem typu "we wtorek na półce stoi 10 odżywek do włosów, w magazynie jeszcze 20, ile odżywek zamówisz jeśli zamówienie przyjdzie w piątek". A potem rozmowy indywidualne i "jak zachęci pani klienta do kupna myjki do ciała?"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniol zPiekła Rodem
albo w Jyasku: proszę wcisnąć nam tą poduszkę....miałam zapytać tą dziwną kierowniczkę czy wcisnąć ją mam w jej tyłek czy jak? masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniol zPiekła Rodem
na szczęście znalazłam w końcu normalną robotę i już nie będę chodzić na te żenujące rozmowy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azoset
Dziwna sprawa, bo ja jak czytałem forum pracownicze gowork.pl/opinie_czytaj,577436 to wszystko na rozmowach podobno profesjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×