Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bunia890

elektryka w domu mniej rachunki

Polecane posty

Witam nie da się żyć bez urządzeń elektrycznych jak pralka, telewizor czy lodówka. Ale mam już dosyć płacenia tak dużych rachunków. Trochę poczytałam i już wiem za ZAWSZE trzeba wyłączać urządzenia, które są w trybie stand by, monitor komputera trzeba wyłączać a nie korzystać z wygaszacza. Macie jeszcze jakieś info umożliwiające płacenie mniejszych rachunków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz_z
Jak idziesz spać wyłącz główny bezpiecznik w domu. Zobaczysz ile zaoszczędzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A PO JAKIEMU TO JEST NAPISANE
co za analfabetyzm :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łossuperktos
Dokladnie można mnóstwo zaoszczędzić na tym odlaczaniu od pradu. Dobrym pomysłem jest zainstalowanie listwy, do ktorej będzie podpietych kilka urządzeń i jednym pstryknieciem odcinasz utrate kasy;) A co do innych urządzeń to sprawdzaj etykiete efektywności energetycznej i wybieraj te co pobieraja jej najmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oggi

U nas calkiem neidawno zainstalowalismy sobie panele fotowoltaiczne od oze-biomar. Bardzo fajne jakościowo, cena tez spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teer

Warto tez  pomyslec o dobrym dostawcy prądu, z uczciwymi cenami. My znalezlismy pulsar energia i jestesmy bardzo zadowoleniU nas calkiem neidawno zainstalowalismy sobie panele fotowoltaiczne od oze-biomar. Bardzo fajne jakościowo, cena tez spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×