Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mariola444444

suchość

Polecane posty

Gość Mariola444444

Jaki żel na suchość p..... najlepszy i chciałabym jakiś , który jak zobaczą moje dorastające córki to nie zorientują się, że to do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka2845
Zerwij listek z aloesu wyciśnij z niego służ na palce i rozprowadź sobie po cipce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaala
Ja używam provag żelu, który na etykiecie ma przede wszystkim wydrukowane to, że jest to żel do ochrony i pielęgnacji okolic intymnych. Ja smaruję się nim zawsze przed stosunkiem a także zawsze po umyciu się na noc bo dobrze nawilża. On też łagodzi podrażnienia po stosunku i chroni przed grzybami i bakteriami więc z nim masz pewność, że infekcji intymnych nie złapiesz. Córy powiny się (jak go znajdą) nie zorientować. Ale spokojnie możesz im też go użyczać i powiedzieć, że to kolejny krok w pielęgnacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMALRENKI
Ja również używam provag żelu w celu nawilżania przed stosunkiem, jestem z niego bardzo zadowolona. Moja córka ma 10 lat i zawsze jak z nią idę na basen to obie się nim smarujemy w celu ochrony przed infekcjami intymnymi. Myślę że Twoje córki się nie zorientują, a jak zapytają po co Ci żel to powiesz, że na basen lub na odparzenia od podpasek po okresie przynajmniej mi takie często się zdarzały zanim nie zaczęłam stosować żelu codziennie na noc po myciu. Jeśli jesteś alergikiem to nie musisz się martwić, ten żel nie powoduje uczuleń i nie ma ograniczeń wiekowych, jest bezpieczny nawet dla najmłodszych „kobietek polecił mi go pediatra mojej córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×