Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Agnieszka.Szklarska

BEZPLATNE Profesjonalne Szkolenie TURYSTYKA BIZNESOWA dla kobiet!!!

Polecane posty

Gość Agnieszka.Szklarska

Do kobitek z Wrocławia i Szklarskiej Poręby! Dziewczyny znalazłam świetne szkolenia z zakresu turystyki biznesowej! Któraś chętna? Bardzo profesjonalne trwające kilka miesięcy, taka mini dyplomówka. A kwalifikacje "na czasie" bo z turystyki biznesowej, teraz bardzo popularne. Są organizowane przez firmę EuroSpektrum z Wrocławia, całkowicie bezpłatnie i finansowane z funduszy Unii Europejskiej. Kończą się certyfikatem, z profesjonalnymi i nieodpłatnymi materiałami, podręcznikami. Zajęcia takie jak : marketing usług turystycznych, organizacja konferencji, eventów, negocjacje, warsztat rozwoju osobistego: trening asertywności, komunikacja werbalna i niewerbalna, warsztat rozwoju osobistego, umiejętności menedżerskie; Prowadzone przez praktyków w branży. Jest tez język angielski business english w grupach dostosowanych do poziomu zaawansowania. Tylko żeby się zakwalifikowac na to szkolenie trzeba spełniac kilka kryteriów: Być kobieta, zatrudniona (na umowę o pracę),lub samozatrudniona w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach w branży turystycznej (czyli w hotelach, restauracjach, pensjonatach, gospodarstwach agroturystycznych, agencjach eventowych, biurach podroży, firmach rekreacyjnych itp) na Dolnym Śląsku. Szkolenia beda sie odbywac w dwóch grupach - we Wrocławiu i w Szklarskiej Porębie. Ja juz kończę podobne szkolenie (Akademia Turystyki Biznesu), tez organizowane przez Eurospektrum i jestem bardzo zadowolona, więc zachęcam. Więcej informacji można uzyskać u nich na stronie lub w biurze. Biuro: Strona: www.kompetencjetb.pl/ No i na fejsbuku: http://www.facebook.com/pages/Kompetencje-w-turystyce-biznesowej/193739377428941?ref=stream

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×