Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krolowa sniadaniowa

prezent - koszulka

Polecane posty

mój przyjaciel chciałby dostać koszulkę z nazwą swojego ulubionego zespołu. nie są na tyle popularni, żeby ich koszulki były dostępne w sklepach :) czy macie sprawdzone sklepy internetowe, gdzie można zamówić taka koszulkę z wybranym nadrukiem? zależny mi na tym, żeby była z dobrego materiału i wytrzymała więcej, niż 2 prania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papuga_gadula
to, że zespół mało popularny jeszcze o niczym nie świadczy. zajrzyj na stronę samej kapeli, może coś takiego już sprzedają swoim fanom, wcale bym się nie zdziwiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, mają ;) co prawda zespół czeski, ale mam nadzieję, że się dogadamy ;) szukałam na polskich stronach i na allegro,dlatego bez efektu. dzięki za podpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula5678
Jakbyś kiedyś jeszcze szukała sklepu co wykonuję napisy na koszulkach i nie tylko zajrzyj na stronę shis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat ja tylko znam w swojej miejscowości i to sklep w pobliżu, stron jakoś nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Projektanta Nadrukow :) Pracują tam bardzo miłe i profesjonalne osoby, doskonale potrafią doradzić grafikę oraz metodę wykonania koszulki www.projektant-nadrukow.pl https://www.facebook.com/pages/Projektant-Nadruk%C3%B3w/161945713979495

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może taka patriotyczna koszulka Surgepolonia? Chyba w sam raz na prezent nie tylko dla fana historii ale dla każdego kto chce się wyróżnić w pozytywny sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszulka z pomysłowym nadrukiem czy też napisem jest zawsze świetnym pomysłem na prezent. Fajne inspiracje znajdziesz na stronie koliber.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często robię zakupy przez internet :)Moim ulubionym sklepem jest allinside. Jestem badzo zadowolonym klientem tego sklepu, obsługa jest świetna a rzeczy które tam kupowałam są rewelacyjne. Bardzo dużo rzeczy tam kupuję, od kosmetyków, przez ubrania i akcesoria dla dzieci, po elektronikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne koszulki mają na allinside.pl. Bardzo fajne rzeczy mają za niewielkie pieniądze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszulka na prezent jest fajnym pomysłem :) świetne ubrania sąna stronie allinside.pl, sprawdź sobie tam, z pewnością coś dobierzesz idealnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam, że koszulka to fajny pomysł :) jak dla faceta to np. koszulka z jakimś motywem patriotycznym jak tutaj https://patrioty.pl/ Sporo osób teraz właśnie nosi takie rzeczy - wreszcie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy prezent to prezent praktyczny. Jeżeli nie znasz się na jego ulubionych grach czy samochodowych gadżetach to nie warto kupować czegoś na siłę. Wtedy zawsze polecamy się jako sklep, w którym można kupić mężczyźnie naprawdę fajny prezent i za rozsądne pieniądze. Bo wybierzesz i dres dla wieczornego biegacza, i marynarkę dla kogoś bardziej eleganckiego. Wybór jest ogromny. Na pewno warto do nas zajrzeć choć na rozeznane. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że faceci bardzo chętnie do nas wracają. a w internecie jesteśmy tutaj --> www.j.mp/Ombre__PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćówa
Ja kupiłam koszulek do cwizcen, a oprócz tego kupiłam fajne suplementy w http://maximumnutrition.pl/pl/ . Mój chłopak to zapalony maniak sportu i mysle ze ebdzie mu to odpowiadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuję świetny podkoszulek w czarnym kolorze z krótkimi rękawami. Ma piękną czerwoną grafiką i z ciemnoczerwonym kołnierzykiem. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco. Na pewno będziesz zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptta
Ktoś już napisał o koszulkach patriotycznych dla mężczyzn. Ja widziałam podobne koszulki na stronie https://stimago.pl/patriotyczne , zerknij i daj znać czy Ci się podobają :) Ja uważam, że tego typu koszulki z nadrukami są bardzo eleganckie, mnie imponuje jeżeli widzę w podobnym T-shircie chłopaka na mieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×