Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mieszkanko do remontu.

Mieszkanko do remontu-kupno

Polecane posty

Gość mieszkanko do remontu.

Witam znalazłam oferte mieszkania,jednak jest napisane,że mieszkanie do remontu..."Mieszkanie nadaje się do generalnego remontu, co stwarza możliwość wykończenia lokalu według własnego pomysłu. Okna drewniane. We wszystkich pokojach na ścianach tapety, natomiast na podłogach w dużym pokoju parkiet w pozostałych wykładzina pcv. Kuchnia: podłoga - wykładzina pcv, ściany - boazeria. Przedpokój: podłoga -wykładzina pcv, ściany - boazeria." Czy to oznacza,że muszę robić wszystko od podstaw chodzi o elektryke(wymiana jakiś tam przewodów,rur w łazience itp)?? czy chodzi tu o podłogi,ściany itp??Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanko do remontu.
liczę na odpowiedzi ludzi bardziej inteligentnych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wszystko zależy od ciebie
Jeśli masz kasę to zrób generalny remont, łacznie z kanalizacją, rurami i "elektryką", będziesz miała pewność, że kiedy zamieszkasz, żadna niespodzianka (z powodu starej instalacji) Cię nie spotka. Ja tak zrobiłam, cały remont nim się wprowadziłam. Jak nie masz kasy to zrób ściany i okna według uznania a kiedys pewnie przyjdzie czas na poważniejszy remont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnioskuję, ze mieszkanie to ma już swoje lata - dla pewności i w miare możliwości wymienilabym również elektrykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki sens robić najpierw ściany, potem elektrykę ja bym zrobiła elektrykę na pierwszym miejscu oczywiście, jak masz kasę, to trzeba robić wszystko jak nie, to wymienić aluminiaki na miedź, posprawdzać wodę, kolanka, uszczelki, syfony, położyć nowe tapety i wykładziny na to pcv i można mieszkać ew. potem robić po 1 pokoju w miarę możliwości finansowych okna, ściany, podłogi, kuchnia, łazienka 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wszystko zależy od ciebie
Ewka, jak zrobi elektryke to rozwali wszystkie ściany, więc i tak musi je wyremontować. Napisałam sensownie, ale ty się musisz wymądrzyć, bo nikomu nie jesteś w stanie przyznać racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×