Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawzieta i uparta

500kcal + treningi z Ewa Chodakowska

Polecane posty

Gość zawzieta i uparta

Witam, ktos sie przylaczy do mojego pomyslu od poniedzialku?Ja mam do zrzucenia jeszcze jakies 5kg ale tylko brzucha chce sie pozbyc a tu sa potrzebne cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawzieta i uparta
nikt:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawanka
ja tez tylko z brzucha i 5 kg ale nie dam rady za bardzo cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawzieta i uparta
no mi też jest ciezko i mało czasu na ćwiczenia dlatego szukam wsparcia i motywacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawzieta i uparta
No szkoda, że nikogo nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak taaaakk
no nikogo nie ma ,bo coraz więcej osób schodzi na ziemię i nie stosuje diet 500kcal.wejdz na 1000 tam dziewczyny ćwiczą z Chodakowską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawzieta i uparta
Ale na 500 szybciej schudne niz na 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebyś się nie zdziwiła
jak szybko Ci to wróci jak zaczniesz jeść normalnie na ćwiczenia z Chodakowską nie będziesz miała siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebyś się nie zdziwiła
5kg z ćwiczeniami i 1000 schudniesz w miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnaaaa
": Ale na 500 szybciej schudne niz na 1000" Większej głupoty to tu dawno nie czytałam :D Masz, dowiedz się, jak szybko "schudniesz" (a 1000 kcal to też jest tak samo szkodliwa głodówka!) http://www.sfd.pl/Diety_g%C5%82od%C3%B3wkowe-t384532.html http://www.sfd.pl/Diety_g%C5%82od%C3%B3wkowe__ca%C5%82a_prawda_o_nich.-t60467.html "Gwałtowne odcięcie kalorii to jedna z najgorszych i najmniej skutecznych form odchudzania. Co prawda, możemy zaobserwować spadek wagi naszego ciała,ale w rzeczywistości poziom tłuszczu jest nie tylko ten sam co przed "kuracją"-może być nawet wyższy!Zdziwiona? Kalorie to żrodło energii dla naszego organizmu.Skoro organizm ich nie otrzymuje, znacznie zmniejsza sie ilość energii.A skoro mamy mało energii to po co ją jeszcze marnować? Diety głodówkowe wyzwalają określone reakcje, które zwalniają metabolizm oraz zwiększają podatność organizmu na tycie.W odpowiedzi na gwałtowną redukcje energii organizm zaczyna "kombinować".Zmniejsza sie spalanie w motochondriach, stad uczucie chłodu oraz bardzo niskie ciśnienie krwi. Organizm zostaje wprowadzony w stan alarmowy- skoro nie dostaje energii niezbędnej do funkcjonowania-spowalnia spalanie tej nielicznej ilości pokarmu który dostaje,dłużej przetrzymuje go w jelitach, stara sie jak najlepiej wykorzystać to co dostał. A skoro nie ma pewności czy jutro wogóle dostanie jakieś "paliwo" trzeba zgromadzić jak najwięcej na gorsze czasy- niewykorzystana całość zostaje przetransportowana do tkanki tłuszczowej. Najgorsze jednak przychodzi po zakończeniu kuracji.Organizm jeszcze przez długi czas pamieta o trudnym,ubogim w energie okresie- dlatego ciagle pracuje na "zwolnionych obrotach" i dokładnie zbiera wszystko co może zostac wykorzystane jako paliwo w przyszłości- wszystko wędruje do tkanki tłuszczowej.Proces ten nazywa sie EFEKTEM JO-JO. Ale przecież chudniemy- co gubimy skoro nie tłuszcz? Odpowiedż jest prosta- skoro tłuszcz stanowi żródło energii zapasowej, organizm spala mniej ważne dla niego narządy- nasze mięśnie.Co gorsza- w miejsce spalonych mięśni składany jest tłuszcz, co sprawia że wyglądamy...strasznie! "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawzieta i uparta
Wiem doskonale o tym co napisałaś na każdym topiku ktoś o tym wspomina. Ale ja po prostu nie wierzę w cudowną dietę sb lub w niełączenia gdzie jesz ile chcesz i jeszcze chudniesz normalnie jest to dla mnie nie do pomyślenia że tak można i na mój organizm na pewno nie zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta 1000kcal
jest zdrowa jeżeli stosuje się odpowiednio do jej zaleceń wpisz w google czy jest niezdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×