Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona_młoda_20stka

Zaraz dojdę przed laptopem...

Polecane posty

Gość ona_młoda_20stka

cipka cała mokra, aż sie leje po fotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona hmmmmm
kolejna eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za wyczyn dojść przed laptopem? Laptop nigdy nie dojdzie pierwszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona hmmmmm
hehe nie wytrzymam brahim kocham cie tu za twoje teksty hehe he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogadamy kmiotku
spytaj sie tych co mecza zwierzeta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_młoda_20stka
bo nie mam komu napisać to piszę co w tym złego naprawdę to bym chciała aby mnie ktoś ostro przeleciał, ale nie ma chętnego. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laptop masturbator
brahmin, masz jeszcze jakąś fajną uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie. Twój laptop jest lata świetlne przed moim. Mój ma nawet problem z załadowaniem się, a co dopiero z masturbacją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona hmmmmm
nie wierze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_młoda_20stka
jestem niepełnosprawna dlatego nie mam szans na normalny sex :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak juz sie nie ma z kim
to trzeba robic z siebie ku........sko i opowiadac o tym wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_młoda_20stka
tez mam potrzeby i chce je zaspokoić :) więc pisze wam o tym bo chce sie z kimś tym podzielić ! co mam to starym mówić że chce sie ruchać i robie robie dobrze i wkładam palce w cipe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa właśnie że masz... napisz proszę. ehhh jak napiszesz to Ci wyjaśnię wszystko pracowałem przy PAL w MOPS nie boje się wyzwań moja miła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh nie słuchaj ich.... czasami dochodze do wniosku że samozadowolenie jest tylko furtką do tego by na chwile dać ujście temu co w nas drzemie.nie macie prawa nikogo krytykować tutaj albo chcecie się dzielić sobą albo narzekać jak starzy tetrycy a jak wam się nie podoba to nie wchodźcie w taki wątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i tak ludzi nie rozumiem wszyscy tu bogobojni i prawi a jestem pewni że sami też się masturbowaliście nawet jak nie teraz to z pewnością!!! niech rzuci kamień pierwszy co bez grzechu... Ehhh pomioty kłamliwe, lepsza jest prawda o samym sobie niż mamienie innych i siebie fałszywym wizerunkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mlodej *
lepiej wejsc na czat,tam w wiekszosci faceci i jest w czym wybierac :) zobaczcie dziewczyna napisala ze jest niepelnosprawna i zaden madrala nienadaje ,wywialo ich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh i uchodzi ze mnie to wszystko... mimo że z pozoru szukam tylko zadowolenia... to wiedzcie że mam więcej niż sądzicie do powiedzenia. Staramy się czasem przywdziać maskę okrutną, poczuć coś innego. Jestem mężczyzna i znam swe rządzę ale zapewne i wy je macie... problem tkwi tylko w tym że nie wolno bać się mówić o tym co prawdziwe... nie wolno też krzywdzić prawdy bo schlebiacie tym kłamstwu... jak wytłumaczyć ludziom bezdusznym że jeśli ktoś czuje więcej i nie boi się poznania to ma prawo o nim mówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_młoda_20stka
jestem ładną dziewczyną tylk ochuj z tego skoro ledwo chodze i do tego mam padaczkę ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś w tym stylu,
jasne że każdy to robi ale nie każdy zaraz leci opowiadaś o tym na forum! Jakim trzeba być przegrańcem i nieudacznikiem żeby upaść tak nisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem Cię, co złego w tym aby się podzielić tym z kimś że jest się samotnym i zalęknionym??? wiesz że łatwiej to puścić w eter niz powiedzieć to bliskim. Dlaczego odrazu ciśniecie obelgi do ust waszych skoro to samo robicie tylko pod fałszu płaszczem to skrywacie?>??? Ludzie są okrutni ehhh potępią was wasze własne słowa i na sąd boży to prawda was pozwie i ten co w zgodzie z sobą żył przejdzie lecz ten co fałszywe świadectwo głosił spłonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś w tym stylu,
nie filozuj już tak panie wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh dobra bo już nazbyt to wszystko ingeruje w mą podświadomość... Powiem wprost... lubię rozkosz, nawet jeśli sam z własnej ręki ją czynię:) i rozumiem Cię... miałaś więcej do powiedzenia a oni są ślepi. chciałaś o tym porozmawiać a oni zaczęli szydzić... przynajmniej we mnie znajdziesz posłuchanie. ostatni raz proszę napisz na prv jeśli chcesz ja uciekam rano wstaję do pracy... nosek do góry, nie jesteś sama, wbrew pozorom mam dobre serce i czułe, nie lubię gdy jedna osoba krzywdzi drugą... wiem co to cierpienie bo pomagałem niepełnosprawnym przez kilka miesięcy będąc wolontariuszem w mops:) prowadziłem zajęcia dla dzieci też i jestem otwartą osobą... widziałem sporo w życiu... może to otworzyło oczy... pozdrawiam nie smuć się, jesteś pełnowartościową kobietą... śpij słodko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak- bezczelnie chcesz wykorzystać chorą dziewczynę, desperacie jeden!! (wiem, że to słabe prowo, ale nudzi mi się, to sobie poteoretyzuję :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh 7snack nawet nie wiem gdzie ona mieszka widzisz to 40mln kraj i nie ma raczej szans na siebie przypadkiem wpaść. Prawda jest inna i daleki jesteś od niej. Z początku wyuzdanie w mych słowach biło potem już tylko zrozumienie. niestety nikt nie postrzegł tego co ona mówiła tak naprawdę. szkoda czasu na kłótnie. dobranoc. zacznijcie w końcu rozmawiać... a jeśli chcesz wiedzieć to ja piszę poważnie, taki mam styl pisania... w werbalnym kontakcie nie spostrzegłbyś tego... gwarantuje. Styl o czymś świadczy... pisze ten kto sporo czytuje... dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×