Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mariusz z krakowa

Wyrzuciłem babe z domu!!! I dzieciaka oddałem jego ojcu!!!

Polecane posty

Wyrzuciłem kobiete z domu bo źle się do mnie odnosiła. Ma problem z alkoholem i narkotykami a na dodatek zdradzała mnie. Miesiąc temu przyszła do mnie płyta. Patrze na komputer a to moja żona sypia z jakimś kolesiem. Nie wytrzymałem i rozesłałem te płyte po jej i swojej całej rodzinie i wszystkich znajomych. Mam jeszcze kopie. W dodatku okazało się że nie jestem ojcem jej syna i upomniał się o niego biologiczny ojciec. Kryminalista,ćpun który powiedział że chce mieć kontakt z synem. Ja postanowiłem zrzec się bachora i oddać dziecko ojcu. Moja eks nie ma już nic do gadania bo wie że film trafi do internetu. Ile razy do mnie leciała z łapami, z nożem, siedziała w domu, obiadu nie ugotowała mimo tego że nie pracuje, wysprzątać nie wysprzątała. Obrażała moją matke. Jej matka uderzyła mnie w twarz. Oddałem jej. Nie wytrzymałem nerwowo. Powiedziałem o tym matce. Również uderzyła moją teściową i zwyzywała ją od suk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdsljf
jestes taka samą patologią jak twoja zona. tylko dziecka zal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję,że to prowo. Twoja żona to ostatnia sz mata. Ale swoją drogą takiej p izdy męskiej jak ty to ze świecą szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajmij sie lepiej mezem
Hope zamiast produkowac sie na durnych prowokacjach zajmij sie swoim ciapatym mezem i jego skokami w bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze zrobiles, ja nie wiem
co to sie dzieje ze co 3 facet nie jest biologicznym ojcem dziecka. no same suki. jestem kobieta-zeby nie bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asvd
jestes kobita i wisz cos o tym widze. sama pewnie wypinasz na wszystkie strony,bo ja nie mam takiego infoze co 3 dzieco cudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qdqfeff3f3
hope28 ja ciebie chyba znam. Jeseś z Krk i w lo albo na począrku studiow zaciazylas z ciapatym. III LO Krk, pamietasz? buhahahahahaha. Kasiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qdqfeff3f3
I mieszkasz na prądniku czerwonym a twoja stara uczyła kiedyś biologii w III. Buhahahaha. Widzisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qdqfeff3f3
Pamiętam jak mamcia moralizowała wszystkich i prawiła kazania o moralności. A tu przenajczystsza Kasieńka puściła się z ciapatym :P. No omal nie jeb łam. A teraz ciebie tu czytam. Masz za swoje. Na początku LO rozbilas zwiazek po to,zeby potem porzucic chlopaka dla zmazucha?. Mysliz,ze jak sobie ostrzykniesz jape i upasemisz leb to jestes krolowa?. I wiesz jak mnie smieszysz? jak biegasz w dresie po osiedlu? karnecik na silke jest? mimo tego, że taka z ciebie plastikowa zadbana paniusia ą i ę ciapus na boki lata?. Hahahahhaha dobrze ci tak. Od zawsze byłaś sztuczna, zarozumiała, wyniosła i zimna. Kiedyś ty rozbijałaś związki teraz ktoś rozbija tobie. Taki los bond ku rewek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qdqfeff3f3
Korci mnie żeby twoje i Faridzika zdjecie tutaj wstawic,ale nie bede narazac twoich i tak skrzywdzonych kolorem dzieci na upokorzenie. Zawsze mialas ambicje z kosmosu a zostalas polozna. Gdyby nie starzy,koneksje i brat koksu ktory trzasl nawet chuta to bys byla nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qdqfeff3f3
A i jeszcze jedno, od zawsze byłaś pierwszą blacharą na prądniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qdqfeff3f3
I żal mi twoich rodziców. NIe ma to związku z sympatią. Po prostu przykro mieć synalka koksa i chuligana z tatuażami nawet na łysej bani,i córeczke ktora jest arabskim workiem na sperme. Czemu nie pochwalisz sie że brat trząsł całą dzielnią. Teraz siedzi na chucie i ma kompanow swojego pokroju. Troszke chyba bywal na wakacjach. Wydziergany smieszny pajac.Może mi skoczyć. Koks zamiast mozgu. Idealne śliczne rodzenstwo. I ciapus. I sliczna KOLOROWA rodzinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qdqfeff3f3
I nie dodam ile pał obrobiłaś. W LO bujalas sie z bratem koksem i jego kolesiami. Wlazlas z buciorami w 4 latni zwiazek starszego od siebie chlopaka. Pamietam jak na fajce mowilas,ze masz w d upie jego dziewczyne ,bo to jego wybor. Kawał sz maty z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZ Zniecierpliwiony
mariusz z krakowa Wyrzuciłem kobiete z domu bo źle się do mnie odnosiła. Ma problem z alkoholem i narkotykami a na dodatek zdradzała mnie. Miesiąc temu przyszła do mnie płyta. Patrze na komputer a to moja żona sypia z jakimś kolesiem. Nie wytrzymałem i rozesłałem te płyte po jej i swojej całej rodzinie i wszystkich znajomych. Mam jeszcze kopie. W dodatku okazało się że nie jestem ojcem jej syna i upomniał się o" niego biologiczny ojciec. Kryminalista,ćpun który powiedział że chce mieć kontakt z synem. Ja postanowiłem zrzec się bachora i oddać dziecko ojcu. Moja eks nie ma już nic do gadania bo wie że film trafi do internetu. Ile razy do mnie leciała z łapami, z nożem, siedziała w domu, obiadu nie ugotowała mimo tego że nie pracuje, wysprzątać nie wysprzątała. Obrażała moją matke. Jej matka uderzyła mnie w twarz. Oddałem jej. Nie wytrzymałem nerwowo. Powiedziałem o tym matce. Również uderzyła moją teściową i zwyzywała ją od suk."""""" Potrafię zrozumieć Twoją frustrację. Nie potrafię zaś zrozumieć Twojej głupoty.. Bez urazy.. Jeżeli dowiedziałeś się ,że dziecko to nie Twoje dziecko ...to przykre i bolesne. Ale to nie jest powód i argument by udowadniać całemu światu w internecie ,że ta pani jest be ,be. Ty jej dajesz tylko satysfakcję a sobie możesz narobić tylko bałaganu. Czy ona jest tego warta? Odpuść i postępuj zgodnie z obowiązującym prawem. Nawet jak nic nie zyskasz to przynajmniej nic nie stracisz. Zaś z tego internetu póki co to wszystko usuń na jej temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qdqfeff3f3 tak,mam na imię Katarzyna i może nawet się znamy. Zapewne w realu wchodzisz mi w d**** i nie masz odwagi krzywo spojrzeć. Pójdź do mojego brata "koksa" i powiedz mu w twarz ,że jest bezmózgiem. A potem obierz łatwą drogę ucieczki. Zazdrość...straszna rzecz. To musi boleć jak się jest zapewne grubą, zakompleksioną brzydkąc koleżanką ze szkoły, obżerającą się z rozpaczy czekoladą. Co do " Faridzika", nie mam się czego wstydzić. Wyjątkowo ładna z nas para. Dwoje atrakcyjnych, pewnych siebie ludzi:). Dawaj, dawaj. Piszesz o mojej mamie, więc wnioskuje,że jesteś byłą uczennicą. Zapewne siedziałaś zestresowana w szkolnej ławie nie mając odwagi się odezwać, a potem wracałaś do domu obżerać się słodyczami i zazdroszcząć popularnym, atrkacyjnym koleżankom z LO, które od zawsze były adorowane i zapraszane na imprezy. A najlepiej, skoro "demaskowanie" tak wspaniale Ci idzie pokaż swoją przecudowną twarz i figurę modelki oraz męża milionera;):D albo wykładowce...z fabryki:D Żal. Twoje wpisy odbieram jako komplement. Muszę być naprawdę super babką skoro wzbudzą takie emocje i taką zazdrość:) Pozdrawiam, Kasieńka :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama n kama
Hope może ty i jesteś super babką bardzo atrakcyjną i najcudniejszą ale nie zmienia to faktu że twój atrakcyjny mąż ma cię głęboko w dupie,zdradza cię na lewo i prawo,niszczy cię psychicznie i fizycznie a ty się dalej zastanawiasz czy nie było by fajnie zrobić sobie trzecie dziecko z tym cudownym atrakcyjnym panem. Życiowa mądrość ogromna od ciebie idzie. Bo ja wolała bym być nawet grubą samotną babą ale bez garba w postaci takiego idioty jak twój mąż koło siebie.Cenię sobie własny spokój i bezpieczeństwo dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×