Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość A.A.A.Ania

Zdrada

Polecane posty

Gość po ptokach
I tak bedzie go zdrdzala z innymi. Z tym czy z tamtym. Skoro raz to czemu nie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.A.A.Ania
To nie tak, naprawdę. Ten facet mnie upił wtedy. Za drugim razem, po prostu napisał, że chce pogadać o tym co się stało wyjaśnić, więc się z nim spotkałam. Zaproponował abym przyszła do niego do domu, ale wtedy nikogo nie było oprócz niego. On od razu zaczął się do mnie dobierać i nie byłam psychologicznie na to przygotowana. Zanim się zorientowałam, byłam rozebrana prawie do naga na łóźku i on mnie pieścił. łatwo powiedzieć, przerwij, ale ja ja jestem młoda, to jest dorosły facet i po prostu wydawało mi się, że łatwiej już to zrobić i później się nad tym zastanowić. Więc już kolejnym razem nie chciałam i oponowałam, ale on mnie wtedy postraszył, że wszystkim powie i uległam z lęku, i przychodziłam tam jak mi kazał, ale teraz naprawdę już chcę to całkowicie skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o arabie
A jakie to uczucie zdradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po ptokach
A zdradzilas go wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po ptokach
Zalujesz ze teraz tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.A.A.Ania
jasne, że tak. Stąd ten wątek, bo aczkolwiek nie mogę tego cofnąć, muszę to przestać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po ptokach
Ja tez kiedys chcialem zdradzic ale balem sie ze bedzie mnie to gryzlo i bede chcial czesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjvggvgjgvj
a czemu chciales zdradzic :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po ptokach
Mniejsza o to nie chce sie wypowiadac na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjvggvgjgvj
bo mnie przerazająte zdrady i chcialabym tego uniknac i dlatego wole wiedziec czemu wiekszosc zdradza - jak z winy partnerki to starac sie by tej winy nie bylo ale jak tylko dlatego bo chec na inne cialo czy cos w tym stylu to po prostu lepiej nie ryzykowac i sie nie wiązać.Zeby potem bardziej nie cierpiec i nie poczuc sie jak znudzona zabawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać, że jesteś przerażona. I słusznie. Nie pozwalaj mu na więcej. On czuje, że ma Cie w garści, bo udało mu się Ciebie zastraszyć. Nie pozwól na to. Utnij to, zmień nr telefonu, unikaj go i zapomnij. Nie oceniam Cię żeby była jasność. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dom2323
a jak wtedy na weselu sie zaczeło czemu nie przestałaś? co wtedy sobie myślałaś? trzeba było myśleć ale ok na pewno podle sie czujesz moja rada: zerwij kontakt on tylko blefuje że powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób tak jak robią
faceci: wyprzyj się wszystkiego, poskarż się chłopakowi że wujek cię napastuje i obrób mu du.pę przed całą rodziną. Kobiety są beznadziejnie uczciwe, uczcie się od mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy on ma zone albo jakas
kobiete? jezeli tak, spotkaj sie z nia, powiedz ze cie zgwalcil i ze rozwazasz zgloszenie tego na policje, ale potrzebujesz jej rady. po tym masz spokoj od wujka zapewniony a jemu sie nalezy male piekielko za to, jak sie zachowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy on ma zone albo jakas
aha no i powiedz ze cie szantazuje, da dowod trzymaj te wszystkie wiadomosci od niego. gwalciciele w taki wlasnie sposob zastraszaja swoje ofiary. jak ona to zobaczy, nie bedzie watpliwosci. na policji tez sie przyda, jakby co, to co on robi jest przestepstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdghjkliu
Anka, popros go by przeczytal definicje Stalkingu(nagabywania), juz paru debilow odberwalo za takie molestowanie psychiczne. Druga sprawa, jakbys miala dobrego adwokata, bys mogla go wrobic nawet w gwalt, bo cie spil i wykorzystal, wiec niech spierdala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.A.A.Ania
No tak, macie wszyscy rację. Dziekuję za rady. Nie wiem czy dam radę, ale spróbuję. Tylko mi jest cięzko, bo on jest dorosłym facetem, a jeszcze gówniarą, jakby na to nie patrzeć. I czuję się bezsilna. Ale ok, zobaczymy czy się uda. Na razie do mnie pisze, ale z innego numeru, więc w zasadzie nie udowodnię, że to on. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kwas---
Ale ja nie rozumiem, dlaczego po tym pierwszym razie na weselu, znowu się z nim kochałaś... cos mi sie to nie układa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz25
Hehehehe ja pierdole ale niektóre cipy są tępe :)... ale jakie pocieszne. Dawać dupy wujkowi chłopaka ... a Ty idiotko myślisz ze on powie całej rodzinie że jakąś gówniarę rżnie ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.A.A.Ania
No bo tego nie rozumie ktoś, kto w takiej sytuacji nie był. On po weselu się ze mna skontaktował i powiedział ,że to co się stało nie było normalne, że on jest wujkiem mojego chłopaka, że ja mam tylko 17 lat, że on ma żonę i dzieci, etc i ze musimy o tym porozmawiać. Ja też się czułam nie w porządku, więc myślałam, że oboje myślimy to samo, ze jemu tez jest głupio, etc. Więc sie umówiliśmy, oczywiście w tajemnicy przed wszystkimi. Zmieniały się dni i godziny i miejsca i w końcu stanęło, że najlepiej będzie, jak wpadnę do niego do domu, bo żona z córką akurat wyjechały do Krakowa do rodziny i u niego bedzie bezpieczniej, bo nikt nas nie zobaczy, nie podsłucha, etc. A że on mieszka w centrum, mi to pasowało. No i tam się to wszystko stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz gdzies obok
centrum praw kobiet, idz do nich. Tam jest adwokat, psycholog, lekarz itd za darmo, mozesz sie dowiedziec co z tym fantem zrobic. Poszukaj w necie gdzie maja najblizsza placowke. Ta sytuacja moze byc potraktowana jako gwalt. Ty za madra w tym nie bylas, ale to on jest starszy i powienien kumac,a dokonal powaznego naduzycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz25
Dobra ...zmieniam zdanie, nie jesteś tępa... jesteś po prostu gówniarą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz gdzies obok
to doskonale ze ma zone i dzieci, masz na niego haka. Tylko musisz miec jakis dowod, mozesz to pokazac zonie, niech wie z jaka szmata zyje i niech od niego ucieka. Ale najpierw dowiedz sie od adwokata, jak moze to wygladac od strony prawnej. NIE DAJ SIE ZASTRASZYC, zboczency na tym wlasnie zeruja! Jezeli dasz sie zastraszyc, zniszczy ci cale zycie, a to ty masz w reku karty, ktorymi mozesz spokojnie zniszczyc jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz25
Kurwa, przestańcie jej do łba głupoty kłaść... daje dupy facetowi i tyle. Podpowiadacie jej żeby poszła do centrum praw kobiet...i co ? zjebie facetowi życie... bo facet znalazł idiotkę i ja rucha? każda normalna dawno by to skończyła, nie róbcie z młodych kurew niewiniątek...Szlag....zawsze trzeba sprawdzać legitymację bo można sie na minę wjebać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co dup.ku sam
pewnie ru.chasz jakas malolate i sie zesrales? bardzo dobrze, boj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widzisz autorko
tacy jak Twój wujcio na samą myśl o konsekwencjach prawnych trzęsą tyłkiem. Miej odwagę i zbieraj dowody, bo to jest przestępstwo, co ten facet robi. Nie bój sie szukać pomocy dla siebie, inaczej on Cię oczerni przed całą rodziną i zniszczy Twój związek. Walcz o siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.A.A.Ania
@Apacz. dzieki za Twój jakościowy wkład w ta dyskusję. Ale ogólnie jak nie masz czegoś pół spójnego do powiedzenia (bo zdania na zmianę ze słowami d**pa, k%(*wa orz zj&^bie i wj***bać wkładem sa jedynie na wsi, z której pochodzisz) to wróć do karmienia świń, bo jesteś w tym lepszy niż w doradzaniu kobietom w sprawach, na które Twój móżdżek jest ewidentnie za mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz25
Nie rżnę małolat, bo właśnie jakaś tępa pizda na złość mogłaby mi siary i problemów narobić ... Daje dupy i jest tego świadoma... Sama pisze, ze nie bardzo chciała się bronić, wolała przeczekać ...szybko minie, rozłoży nogi i tyle...pogadają sobie później :). Czytaj co ta gówniara pisze...i nie rób z niej świętej krowy. Jeśli jesteś starsza to oświecę Cię ...laska 17 letnie nie są takie jak były w Twoich czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz25
Aniuś a Ciebie też nakarmić ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×