Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość A.A.A.Ania

Zdrada

Polecane posty

Gość A.A.A.Ania
Chyba jednak będę kontynuowała bo brakuje mi jednak dobrego seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.A.A.Ania
Co za barany się pode mnie podszywają. Nie będę się z nim spotykać, bo mimo, że rzeczywiście seks był na początku dobry, to kocham swojego chłopaka i nie będę go zdradzała z jego własnym wujkiem .Co za barany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia czerw
No ale przecież go zdradzałas z jego własnym wujkiem więc jesteś tylko bezużytecznym tanim worem na spermę:) powiedz chłopakowi że jego dziewczyna to dupodajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia czerw
Zanim staniesz się już prostytutka na serio, to pomyśl o tym skąd to wszystko. Wujek zobaczył że trafił na głupia koze która daje dupy za darmo to korzysta. Tylko to on ma więcej do stracenia, bo dziecko i żonę zatem gdy dowie się twój to i jego rodzina. Zatem to taka gierka z jego strony pomyśl o tym dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość advocatus
oj tam, pobzykała się z dobrym kozakiem i już wie jak powinien wyglądać dobry seks - dajcie spokój dziewczynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.A.A.Ania
Tak, "Asiu", z pewnością prostytucja to naturalna konsekwencja zdrady. "Tani worek na spermę" ? Fajne wyrażenie; szkoda tylko, że kobieta by go nie użyła, kolego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemerka87
zazdroszcza ci tego, takiej przygody zawistnice, ktorych nikt nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czego jej zazdrościsz? Ciebie też nikt nie chce?:O Daj doopy na lewo i będziesz miała swoją przygodę...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale.Sceptyk
coś mi tu nie gra.... dlaczego się z nim kochałaś za drugim razem... nie pasuje mi ta historyjka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.A.A.Ania
No proste, jak już byłam u niego to po prostu wziął się od razu do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi już dawno nie
pasowała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreolina
a ja tam bym się zamieniła z tobą - daj tego wujka to przynajmniej poużywam sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robin hut
Aniu a drugą dziurkę też wujek zaliczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowilas, ze Cie szantazuje. czym? tym, ze powie wszystkim prawde? a jakie ma dowody w tej sprawie? komu mialby powiedziec o calym zajsciu? twojemu chlopakowi, ktory moglby to obwiescic calej rodzinie, a o wujku byloby glosno? powiedz mi po co? gdybys kochala swojego chlopaka tak jak piszesz- nie zastanawialabys sie czy kontynuowac romans z jego wlasnym wujkiem. nie seks jest najwazniejszy- ale jak widac dziewczyny twojego pokroju maja inne zdanie na ten temat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.A.A.Ania
nie róbcie ze mnie idiotki. Wujek nie "zaliczył drugiej dziurki", chociaż palcami próbował, ale co za różnica. Niewiem czemu tak się tym podniecacie, bo tu nie o seks miało chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.A.A.Ania
@ tender. No ja wiem że to nie ma sensu, żeby on powiedział, ale się boję, bo wyjdę na ostatnią k... i mój ojciec mnie zabije.... Ja się nie zastanawiam nad kontynuacją, tylko nad tym jak zerwac, bo że musze zerwac to oczywiste. Ale ciagle nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dankaztorunia
Najpier zerwiesz a potem będziesz żałowała. Ja miałam faceta, który wpadał do mnie na seks i był w tym zajebiście dobry ale zakochałam się w innym i tego pogoniłam. Było fajnie ale już nie miałam takiego seksu i teraz żałuję jak cholera :( Seks jest ważny a przekonujemy się o tym gdy nam go brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjkobjko
powiedz ile lepiej bierzesz ? może się skusze jak dobrze robisz ustami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak78
Nie przejmuj sie. W mlodosci tez tak mialam - spotykalam sie na powaznie z chlopakiem ale dobrego seksu nauczyl mnie znajomy moich rodzicow. Wtedy bylam tym niezle spanikowana ale teraz milo to wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjkobjko
kasiak78 ty tez lepiej powiedz ile bierzesz i nie pindol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak78
Biorę tylko seksualną satysfakcję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjkobjko
to może obdarujemy się nawzajem tak przed świątecznie seksualnymi satysfakcjami ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak78
przekonaj mnie, że warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia czerw
Wszyscy dobrze wiemy że nie zerwiesz tego układu. Po prostu masz już taka naturę kurwy w sobie. Skoro lubisz dawać dupy, zaproponuj twojemu chłopakowi wolny związek. Niech też korzysta z życia jak ty. Albo najlepiej powiedz mu , niech znajdzie osobę która go będzie kochać i się szanować bo ty masz mentalność gowna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia czerw
Wiem dobrze bo sama jeszcze nie tak dawno dawałam dupy każdemu kto tylko zechciał, nawet z psem się ruchałam. Oprzytomniałam jak się okazało, że złapałam hiva, kiłę, rzżączkę i różne formy grzybicy pochwy. Teraz się leczę z tego i uprawiam celibat używając tylko wibratora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.A.A.Ania
Obawawiam się, że to nie kiła ani HIV, tylko zwykła szczeniacka debilność. Kiedyś kolego z tego wyrośniesz, a na razie idź zmień pieluchy, bo znów je wypełnileś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia czerw
Nie jestem kolega tylko kobieta starsza od ciebie idiotko:) mam męża, dziecko, dom pracę i studia. Swoje podszywy wsadz sobie w zagrzybiala cipe :) ja nie mam problemów typu jestem dziwka daje wujkowi ale bardzo kocham swojego chłopaka:) po prostu obie wiemy , że lubisz ten sport. Rodzice pewnie są dumni że ich córeczka to taka szanująca się kurewka :) mamusią cię wychowała widać jak,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia czerw
Zwykła szczeniacka debilnosc? To co można o tobie powiedzieć kurwidołku ? Dajesz dupy staremu chłopu i jeszcze piszesz jak to ty kochasz swojego chłopaka. Wierzysz w to co piszesz? Jak można kochać i zdradzać? Zwykła szczeniacka debilnosc połączona z dawaniem dupy. I biedna pisze że on się zabrał do tego sam. Ha ha ha. Jakie gowno z ciebie dziewczyno.powiedz swojemu chłopakowi czemu nie powiesz? Spermojadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.A.A.Ania
Ale ześ się popisał słownictwem. Rozumiem, że u Ciebie na wsi to uchodzi za składne zdanie? Masz kłopoty ze zrozumieniem związku przyczynowo-skutkowego i ta opowieść jest dla Ciebie ewidentnie za skomplikowana. Nie wysilaj móżdzku na jej zrozumienie, to Cię przerasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×