Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość A.A.A.Ania

Zdrada

Polecane posty

Gość A.A.A.Ania
I ty masz wyższe studia? Haha, chyba dawaniem dupy zrobiłaś licencjat w Szkole Rolniczej w Pułtusku. Głupota z ciepie spływa hektolitrami -tłuku i debilko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow-wow
wrzuc jeszcze kilka fotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witek_J
Asia czerw - jesteś starą, pomarszczoną paszteciarą, fuuuuuj. Aż mi śniadanie przestało smakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena argentyna
Nastepna panna kocha swojego chłopaka a sypia z innym. Dziewczyno nie burz się tak że tak jesteś atakowana ale twoja postawa świadczy o czymś. Nie kochasz swojego chłopaka. Więc nie pierdol. Po prostu lubisz ten sport przyznaj się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.A.A.Ania
Nie jesteś piękna? A to dobre, przyjrzyj się sobie, popatrz uważnie na zdjęcie, które zamieściłaś - wyglądasz jak stara wiedźma. Ochyda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty A.A.A.Ania
jesteś ohydna jak piszesz analfabetko? chcesz pisać z nami,weż słownik ort.do łapy masz byc na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SDSDAFFGF
powiedz frajerowi jeszce jeden tel, to zona sie dowie o wszystkim,!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanrojpuj
ciekawe co na ten temat powiedziała by Dek@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia czerw
A to, że w młodości byłam też lesbą to nie ma tu żadnego znaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.A.A.Ania
Nie wiem, co ma powiedzieć. Dzisiaj do mnie dzwonił i poprosił o spotkanie, żeby wyjaśnić parę spraw. Przyjechał około piątej i poprosił, żebyśmy zrobili to jeszcze jeden raz - ostatni. Był jakiś dziwnie smutny i szczery. Znowu zacząl mnie obejmować i stało się. Wyladowaliśmy w łożku. Seks był fantastyczny. Tym razem zaliczył również tyłeczek. Nie wiem co robić, bo mam ochotę na jeszcze. Chyba się uzależniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teneryter
jak ci z nim dobrze w lozku to po co zrywac znajomosc? dobrego seksu nigdy zbyt wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinexa
AAAlinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian-25
Nie daj się Anka, walcz o swoje - jeśli ci dobrze z tym starszym to nie odpuszczaj. Dobryt seks jest ważny. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkryłaś siebie, lubisz to, to jest na czym budować, hahaha polew , z wujkiem, a dziadek jeszcze żyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfytu
dobre prowo jak byl anal to juz jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kibice Pogoni
kibicujemy tobie i wujkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.A.A.Ania
Przepraszam, ale coraz więcej debili się pode mnie podszywa. Kafetria powinna to naprawić, bo to forum staje się po prostu bez sensu. Wcale do mnie nie dzwonił (i nie był szczery i smutny), wcale tego już nie robiliśmy i chyba rzeczywiście dał sobie spokój, bo przestał dzwonić. To mój ostatni post na tej stronie. Reszta to podszywacze. Dziękuję tym, którzy zadali sobie trud i pomyśleli o mojej sytuacji i powiedzieli co myślą (nawet, jeśli dla mnie to nie było przyjemne). Co do reszty, to dziwię się, że im się chce wylewać złość. Pozdrawiam wszystkich i do następnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.A.A.Ania
Przepraszam, ale coraz więcej debili się pode mnie podszywa. Kafetria powinna to naprawić, bo to forum staje się po prostu bez sensu. Wcale do mnie nie dzwonił (i nie był szczery i smutny), wcale tego już nie robiliśmy i chyba rzeczywiście dał sobie spokój, bo przestał dzwonić. To mój ostatni post na tej stronie. Reszta to podszywacze. Dziękuję tym, którzy zadali sobie trud i pomyśleli o mojej sytuacji i powiedzieli co myślą (nawet, jeśli dla mnie to nie było przyjemne). Co do reszty, to dziwię się, że im się chce wylewać złość. Pozdrawiam wszystkich i do następnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.A.A.Ania
Przepraszam, ale coraz więcej debili się pode mnie podszywa. Kafetria powinna to naprawić, bo to forum staje się po prostu bez sensu. Wcale do mnie nie dzwonił (i nie był szczery i smutny), wcale tego już nie robiliśmy i chyba rzeczywiście dał sobie spokój, bo przestał dzwonić. To mój ostatni post na tej stronie. Reszta to podszywacze. Dziękuję tym, którzy zadali sobie trud i pomyśleli o mojej sytuacji i powiedzieli co myślą (nawet, jeśli dla mnie to nie było przyjemne). Co do reszty, to dziwię się, że im się chce wylewać złość. Pozdrawiam wszystkich i do następnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -star-
Ciekawy temat. Nie oceniam tej sytuacji, ale jako już dorosły mężczyzna wiem, że młode dziewczyny bardzo łatwo namówić na seks. Tak na prawdę, wszystkie macie ochotę na przygodę i starszy facet zawsze brzmi atrakcyjnie. Dziewczyna nie opisała szczegółów, ale większość młodych dziewczyn, w sytuacji sam na sam ze starszym doświadczonym mężczyną, po prostu ulegną. Szczególnie, jeżeli - jak można domyśleć się z tej historyjki - seks był dobry i przyjemny, a jedynie układ rodzinny jej przeszkadzał. Wcale nie jest tak łatwo powiedzieć nie, jak się niektórym wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka 2012
Hej ja bym się przyznała, bo jak facet się uprze to i tak Cię wyda i będzie jeszcze gorzej.Jak Cię kocha to po pewnym czasie Ci wybaczy Zobaczysz http://komdax.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina_92
Ja miałam podobną sytuację, z tym że to nie był wójek chłopaka tylko jego starszy brat cioteczny. Na weselu kuzynki upił mnie i poszliśmy do stodoły gdzie wziął mnie a potem szantażem zmuszał do spotkań. Skończyło sie to po ponad roku jak wyjechał do Anglii ale jeszcze pisze do mnie smsy stamtąd, że jak wróci to wrócimy do wspólnych "spotkań".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemocna
a mnie gdy byłam na weselu nikt nie uwiódł niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×