Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość solniczka pieprzniczka

Proszę o pomoc- SIŁOWNIA

Polecane posty

Gość solniczka pieprzniczka
Oki :) Napiszę, jak będą pierwsze efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła fitneska
trzymam kciuki - ja coś choruje ostatnio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solniczka pieprzniczka
Uuuu a co tam? Przeziebienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solniczka - ogranicz też sól ;), najlepiej to jakbyś wogóle z niej zrezygnowała,a używała ziół. Sól zatrzymuje wodę w organizmie. Choć wiem jak ciężko wchodzi bez niej jedzenie,więc przynajmniej tak troszeczkę dodawaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja natomiast jestem maniaczką sypania kilogramami soli, jak byłam na diecie redukcyjjnej to ciezko bylo mi zjeśc potrawy czy to ryż czy kurczaka bez soli :D ale wytrwałam i po tej diecie nawet zaczęłam mniej solic...niestety znowu dużo solę...wiem ze to źle...każdemu to mówię,a sama lecę w kulki. Musze się za siebie wziąść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solniczka pieprzniczka
Hmmm kurcze, a może faktycznie jelitówka :( A długo już się tak męczysz ?Jeśli to jelitówka to ze 3 dni potrzyma i powinno być ok. Tylko że jelitówka mi się bardziej z biegunką kojarzy niż z wymiotami. A nie zjadłaś czegoś podjrzanego ostatnio? Pewnie wiesz, ale pij dużo żeby się nie odwodnić, może mięta by pomogła? I wypoczywaj ile możesz! Życzę zdrówka :) Liszaj.- staram się ograniczyć sól. O ile z cukru zrezygnowałam dość łatwo o tyle sól cieżej mi rzucić całkowicie :( Wszystko jest takie mdłe i bez smaku bez soli 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale sól jest potrzebna. Ja w swojej diecie mam szczyptę soli do kolacji, a w przyprawach swoją drogą. Sólcie i się nie przejmujcie, nie dużo, ale trochę, to wskazane. Sól jest potrzebna w organiźmie. Pijcie herbatkę zieloną 3 kubki dziennie, ona dobrze działa na pozbycie sie wody. Solniczka -> no właśnie, okazało się że to ani nie jelitówka, ani nic innego. Siedzialam owinięta w koc, smutna że andrzejek nie spędzam poza domem, i stwierdziłam że zrobię odstępstwo od diety, (2 kawałki ciasta, 3 tosty, lizak = mega kalorie) i poczułam się znakomicie. Przytrułam się właśnie swoją dietą, zakwasiłam organizm totalnie i teraz ja szukam pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fitnesska...co by nie było to dzien 'szalenstwa z bombą kaloryczną' musi być :D...nawet moj znaojmy ktory jest kulturystta mowil mi żebym sobie raz w tygodniu zaszalała (oczywiście nie mówię tu o 24h zajadaniu tonami czekolady haha :P) ale o pozwoleniu sobie na kawalek ciasta, czekolady,coli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsjAljakljakj
solniczka jak twoje postępy ? jestem ciekawy jak ci idzie , pamiętaj ,że najważniejsza jest systematyczność, nie odpuszczaj treningów, chyba ,że naprawdę jesteś chora albo kontuzja , lepiej zrobić trochę treningu, żeby nie wypaśc z rytmu , bo później cięzko się znowu zmobilizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie moge tak dalej
to ja poprosze o pomoc zalezy mi na schudnieciu , chodze na silownie i mamdostep do dobrego sprzetu moglby mi ktos ulozyc plan typowy na spalenie tkanki tluszczowej , najbardziej z brzucha teraz mam kilka dni przerwy bo z prawym kolanem cos sie porobilo od wewnetrznej strony do przodu kolana strasznie boli. jak podnosze noge do gory tez boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie moge tak dalej
nie badz nie mila nie chodzi mi o diete tylko o przykladowe cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie moge tak dalej
a ty co kasy zadasz to powiedz wprost zaplac to ci , pomoge. a z tego co widze to zadna profesjonalistka z ciebie nie jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie moge tak dalej
a ty co kasy zadasz to powiedz wprost zaplac to ci , pomoge. a z tego co widze to zadna profesjonalistka z ciebie nie jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie moge tak dalej
wiesz dziecinka to mozesz nazywac siebie , za stara jestem na takie odnosniki do mnie a tobie przyda sie troszeczke samokrytyki , bo zachowujesz sie jakbyc pozjadala wszystkie rozumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dede'
primo natychmiast do lekarza bo ćwiczenia tylko pogorszą kontuzje kolana najpierw się wylecz, popytaj o dobrego specjalistę , oczywiście za kasę , bo nfz to pewnie może ci co najwyżej złożyć życzenia świąteczno-noworoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dede'
a co schudnięcia to nie ma ćwiczęń na schudnięcie poszczególnych części ciala , one tak samo chudną jak tyją , to zależy od indywidualnych predyspozycji , jedni tyją tu inni tam , i w tej kolejności też chudną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie moge tak dalej
a wieszmoze co to jest lub od czego , bo nigdy tak nie mialam , u lekarza bylam i dostalam masc do smarowania 3 razy dziennie mija juz kilka dni ale lepiej nie jest wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie moge tak dalej
Dede' dziekuje za odpowiedz, duzo ogladam filmikow na youtube o cwiczeniach ale tyle ttego jest ze nie daje rady ogarnac chodzi mi poprostu o poczatek zeby sie wgrac , a pozniej juz bede wiedziala co i jak i wiecej cwiczen dodawala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dede'
lekarz , tylko :) uwierz mi, że jak będziesz ćwiczyć z kontuzją to tylko sobie zaszkodzisz , może to tylko przemęczenie , więc kilka dni odpoczynku ci pomoże a jeśli nie to szukaj specjalisty , na pewno zawsze pamiętaj o rozgrzewce i nigdy nie skrecaj kolana nienaturalnie tzn w bok a nie przód tył , to często powoduje kontuzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×