Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doradzcie miiiiii

czy poszlibyście na bezpłatny staż a jeszcze wydawać na bilety?

Polecane posty

Gość doradzcie miiiiii

staz trwa 2 mce, bilet na miesiąc 200złotych , niby po skończonym stażu możliwość zatrudnienia, ale tylko możliwośc gwarancji nie ma!mam wrazenie ze chcą mnie wykorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewygodna-tutaj
ja bym nie poszla ale jestem pazerna i nie wierze w wyszktałcenie ani staze i inne pierdoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pójdziesz na bezpłatny staż, pracy mogę się założyć nie otrzymasz a na Twoje miejsce przyjdzie kolejna. Nie ma to jak darmowy pracownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Traffic khigtith
Idź Zawsze masz jakieś doświadczenie i jeśli nie tam, to masz co wpisać w tv A gdzie i jaka praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjklllkjhl
praca biurowa w katowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjklllkjhl
nieweim jak to jest pod względem prawnym bo wg mnie musi być podpisana jakaś umowa ale jaka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjklllkjhl
Biorąc udział w darmowych praktykach i stażach tzw płatnych sami podcinacie gałąź na której później przyjdzie wam siedzieć Pomyślcie o tym później na wasze miejsce będzie czyhać darmowy stażysta/praktykant.. Odpowied

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto chciałby pracować
u pracodawcy który nie szanuje pracowników proponując bezpłatne staże? Chyba tylko głupek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksdjfhskdjhfakjfha
nie idz:( dobrze Ci radze. nie znam osoby, ktora dostalaby prace po stazu PLATNYM z up w tej firmie, w ktorej staz odbywala. niestety, to jest wyzysk. jesli firma chce zatrudnic, to zatrudnia na okres probny, a potem normalnie, a nie na staz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę zrozumieć - po kiego pracować za darmo, kiedy można za pieniądze? Tylko ja jeden mogę spokojnie dać zarobić godną kasę 1000 osób, a ktoś się pcha pracować bez zapłaty. Niepojęte!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczniki w ogrodzie
Szkoda Twojego czasu i pieniędzy.Takie staże ponoć nie są nawet uważane za doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uu jezuuu
a ty jestes pracodawcą? zatrudniasz 1000osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uu jezuuu
tia akurat pewnie kolejny jakis nawiedzony który obiecuje kokosy a to przecież lipna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uu jezuuu
kolejny k u r wa cwaniaczek z miodem w uszach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwaniaczek czy nie cwaniaczek, tego nie wiesz. Ale to nie ja mam problem z pracą i kasą. Mogę pomóc, ale wyłącznie tym kto chce. Pozostali mogą zostać przy swoim zdaniu i ze swoim problemem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech szkoda gadać
nie nigdy bo to wyzysk i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy! wolałabym iść frytki smażyć do maca za kasę niż mieć "prestiż" w biurze jako niewolnik- zresztą gorzej, bo niewolnika się żywi i ubiera!! a takie bezpłatne staże i wolontariaty, to możesz sobie sama wyciągnąć z tyłka i wpisać w cv- ogranicza cię tylko wyobraźnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech szkoda gadać
też mi się wydaje ,że to się potem nie liczy :( ktos cię wykorzysta a potem tego nie potwierdzi , do d**y coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, w żadnym wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszedzie za granica pytaja, ile masz lat PLATNEGO doswiadczenia w pracy. zadne staze czy praktyki sie nie licza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam w swoim zyciu na 3 stazach - w sumie bylam na nich 1,5 roku :( i szczerze pracodawcy niepowaznie traktuja ta forme doswiadczenia zawodowego :( nauczylam sie cos na nich, ale niesttey w Polsce jest przekonanie, ze na stazach to sie pierdzi w stolek i nic nie robi :( ja bym na staz juz nie poszla, a tym bardziej bezplatny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×