Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość htyh

3-latka nakłamała, żeby czegoś uniknąć - co się robi w takim wypadku?

Polecane posty

Gość htyh

Pierwszy raz przyłapałam córę na świadomym udawaniu. Zaraz po przedszkolu miałyśmy odwiedzić jej babcię a ona nie chciała, wolała wracać do domu. (Babcia mieszka może z 400 m od przedszkola i naszego domu a wizyty są miłe bo jest bardzo ciepłą osobą). Namawiałam córkę a ona chowa się na krzak, kuca i mówi że brzuch ją boli i musi iść do domu. Pytam czy chce na nocnik, córa że tak... No a w domu wyszło na jaw że ani przez chwilę nie czuła się źle, na nocnik nie musiała siadać, zresztą przyznała że nie mówiła prawdy tylko nie chciała iść do babci. Jak rozmawiać z taką krętaczką? Na razie tłumaczyłam że następnym razem jej nie uwierzę gdy powie że ja brzuch boli i jeśli naprawdę będzie bolał to zostanie bez pomocy. To chyba jednak nie dotarło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ouohjvh
oj, to małe dziecko, a już takie sprytne nic nie rób poza rozmową, ty zawsze mówisz prawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ouohjvh
mój mówi wieczorem jak nie chce spać, że go boli brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalistka od gópich porad
obiecaj jej czekoladę a potem powiedz, że kłamałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunegundkaaaa
z czego ty robisz tragedie??? od razu kłamała, a dlaczego ją zmuszasz do robienia czegoś na co nie miała najmniejszej ochoty? Czy ta wizyta była konieczna naprawde??? a ty jak nie masz na coś ochoty to tez kombinujesz jak tego uniknąć? co się takiego stało że nie poszłyście do tej babci. Twoja córka jest inteligentna moim zd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsadsa
ja bym raczej starała się dowiedzieć dlaczego do tej babci nie chciała pójść, żeby na przyszłość problem sięnie powtózył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×