Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DecoRoom

Bezpłatne porady architekta wnętrz!

Polecane posty

Gość DecoRoom

Już w najbliższy weekend zapraszamy Was do biura sprzedaży Apartamentów Wiślanych na Dni Otwarte! Będziecie mogli zakupić mieszkanie i uzyskać poradę architekta Decoroom na temat jego wykończenia :) Zapraszamy w dniach 20-21 października od 10 do 16. Szczegóły na stronie http://www.greenhousedevelopment.pl/news/show/26/dni-otwarte-w-apartamentach-wislanych-20-2110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porada architekta może okazać się niezastąpiona :) zwłaszcza jak ktoś ma niewielkie mieszkanko - kawalerkę łatwo samemu sobie zapaskudzić nadmiarem sprzętów. niemniej, jeśli chodzi o niedrogie meble to świetnie sprawdza się marmex. niedroga dostawa, darmowe próbki kolorystyczne...i pomyślec, że nawet meble mozna bezpiecznie kupić w sieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy nie myślałam, że będę potrzebować i korzystać z usług architektonicznych, a jednak! Budujemy dom, więc bez pomocy architektów się nie obeszło - i bardzo dobrze! Trafiłam na Architetto.pl i to był strzał w 10. Współpraca przebiega wzorcowo, mają milion pomysłów - są do dyspozycji, kiedy tylko ich potrzebujemy. To był naprawdę dobry pomysł, cieszę się, że na nich trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto korzystać z porad architektów i w ogóle z ich usług. :) Ostatnio przy urządzaniu wnętrza swojego domu wynajęłam http://mwh.com.pl/ , mam teraz naprawdę świetnie i nowocześnie zaaranżowane mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś z was korzystał może z uslug architekta www.ampmdesign.pl? prosze o pomoc :) planuje przebudowe domu i chcialabym wlasnie skorzystac z pomocy takiego specjalisty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasami architekt jest niezastąpiony to fakt :) ja mialam tak w swoim przypadku... :) gdyby nie firma www.ampmdesign.pl to nie mialabym takiego domu jak chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się przydały porady jakiegos doświadczonego architekta z rejonu dolnego śląska, Wrocław lub okolice. Myslismy o tym, żeby przerobić strych na powierzchnię uzytkową. Znacie może te pracownię projektową http://www.pracowniaprojektowawroclaw.pl/? Jak na razie to widze, ze oni maja na koncie sporo inwestycji z zakresu adaptacji poddasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinG
Ja z kolei mogę polecić parę architektów z Łodzi. Na stronie można znaleźć ich ofertę w kategorii projektowanie wnętrz http://rau-architekci.pl/projektowanie-wnetrz/ i z tego co pamiętam to nie trzeba zamawiać projektu, czy realizacji, a można udać się na spotkanie doradcze i kosztuje to odpowiednio mniej. W każdym razie z tymi architektami mam dobre wspomnienia, bo nie każdy w tej branży jest jednocześnie sympatyczny i profesjonalny, więc śmiało polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia6688
Ja byłam sceptyczna co do zatrudnianiu architekta, ale mój mąż mnie przekonał i w sumie się cieszę bardzo że się zdecydowaliśmy. Całe mieszkanie zaprojektowała nam pracownia architektoniczna ARCHITETTO. Wszystko jest dokładnie tak jak chciałam na prawdę w dzisiejszych czasach warto brać projektantów w dodatku tak profesjonalnych jak ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia6688
Ja byłam sceptyczna co do zatrudnianiu architekta, ale mój mąż mnie przekonał i w sumie się cieszę bardzo że się zdecydowaliśmy. Całe mieszkanie zaprojektowała nam pracownia architektoniczna ARCHITETTO. Wszystko jest dokładnie tak jak chciałam na prawdę w dzisiejszych czasach warto brać projektantów w dodatku tak profesjonalnych jak ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy powierzchniach biurowych polecałbym studio Bazylia (dokładna oferta jest na www.bazyliaprojekt.pl ). Pani architekt ma duże doświadczenie w dekoracji tego typu wnętrz, współpracowaliśmy już przy kilku realizacjach i jeszcze nie było problemów. Na pewno terminowa osoba, a często było tak, że projekt był potrzebny niemal na CITO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Tomalak
Wspomniana firma Decoroom to tez wykończenie pod klucz czy tylko usługa projektowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspomniana firma wyceniała wykończenie mojego M, wyszło moim zdaniem drogo z pakietu średniego, wyceniłem natomiast w firmie KP produkcja archi-tektury, cena była lepsza i portfolio bardziej mnie zachęciło, nie robią nic na jedno kopyto jak inne firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hala123
Moim zdaniem warto zainwestować w porządnego architekta z pomysłem na wnętrza. Po pierwsze ma duże doświadczenie (bo takich tylko szukamy), potrafi dobrać jednolitą stylistykę i z gustem zorganizować przestrzeń. W Krakowie działa firma Intellio Designers z którego właśnie korzystam. Bardzo mi pomogli, przy wystroju wnętrz, po konsultacji ze mną zaproponowali mi styl, który mi się bardzo podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze sądziłam że obsługa architekta to fanaberia dla najbogatszych ale okazuje się że niekoniecznie. Nam kuchnię urządzało biuro Lux Interiors i wcale jakoś super drogo to nie wyszło. Na ich stronie http://luxinteriors.com.pl jest cennik, mają rózne pakiety można dla siebie dobrać optymalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dobry architekt w biurze Lux Interiors, mogę polecić. Na stronie luxinteriors.com.pl są dane kontaktowe i trochę fot w portfolio. Najlepiej najwygodniej i najszybciej mi było wysłać maila z zapytaniem, długo na odp nie musiałem czekać, potem już kontakt był głównie telefoniczny i też nie narzekam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani, a czy gdzieś można skorzystać z pomocy architekta do max 500zl??? (Wawa) nie chcr projektu bo dama go zrobiłam, m raczej pytania i potrzebuje pomocy w zakresie: jak dać oświetlenie, jak poukładać meble w kuchni (gdzie piekarnik gdzie zmywarka..) - bo nie chce płacić za projekt skoro dama go już zrobiłam a jednak mądra rada by się przydała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×