Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość praaczka

potrzebuję kupić szybko pralkę

Polecane posty

Gość praaczka

dużą, cichą, wsadzaną normalnie ( nie od góry). możecie cos polecić??!! do poniedziałku musze dokonać zakupu;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praaczka
poogladalam, poczytalam. Moze LG albo Samsung? haaallo pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa_________
ja mam dwie pralki boscha, jedną wąską w małej łazience na górze, a drugą bardzo dużą w pomieszczeniu gospodarczym, nigdy nie miałam z nimi problemów i jestem z nich zadowolona, są dość ciche siostra też kupiła boscha do swojgo nowego mieszkania za moją namową i też jest zadowolona też kiedyś szukałam informacji o dobrych pralkach w sieci i właśnie bosche wydały mi się wtedy najbardziej chwalone, nie wiem, czy przez te kilka lat coś się zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestrzegam tylko nie ARISTON u mnie po 2 latach, akurat jak skończyła mi się gwarancja pralka zaczęła dziurawić ubrania, zniszczyła mi już 7 rzeczy (pranych na różnych programach,niektóre były prane w siatce,ale nic to nie pomogło, bęben nigdy nie był przeładowany) siostrze też zaraz po okresie gwarancyjnym wysiadł programator (nowy moduł kosztował połowę wartości pralki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez mogę polecic
boscha.kupiliśmy używanego,chodzi na okrągło.przez chwile miałam problem z zaszlamionym praniem,ale to przez twarda wodę i zele do prania.odkąd dodaje odkamieniacz jest spokój.ale ost widziałam pralkę aeg,cudo po prostu,ahhh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×