Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samotna na zawsze

Jestem samotna matką

Polecane posty

Gość Samotna na zawsze

Miałam dwóch partnerów z każdym mam dziecko,dodam że z żadnym M nie miałam ślubu więc mam nazwisko panieńskie dzieci mają też różne nazwiska tzn. każde ma nazwisko swojego ojca trochę mnie to denerwuje w szkole moje pytanie ------Czy mogę im zmienić nazwiska na moje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty się lepiej
powieś od razu obrzydliwa babo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syskaa21
Tak ale sadownie tzn musisz sprawe założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syskaa2121
tak ale sądownie musisz sprawe założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdz trzeciego partnera
i machnij sobie 3 dziecko. tez z innym nazwiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiesiaK
na zmianę nazwiska z tego co wiem musi wyrazić zgodę ojciec, tudzież "dawca" nazwiska ale tak w ogole to po co chcesz dzieciom zmieniać nazwisko? nazwisko nie daje ojcu większych czy mniejszych praw lub zobowiązań wobec dziecka, liczy się to że je uznał za swoje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona chce zmienic bo jej
wstyd że skurwiła się ma każde z innym...... szmacisko!!! a teraz dzieci pewnie chodzą do szkoły,młodsze i ma tę samą nauczycielkę co starszy hahaha przychodzi mama ta sama z innym nazwiskiem do drugiego dziecka co również ma inne nazwisko niż pierwsze hahaha ale obciach zmieniaj,zmieniaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedzminka3
no spoko, rozumiem, ze chcesz dac dziecku swoje nazwisko, zeby nikt sie nie dziwil, moja mama tez tak zrobila jak wyszla za maz za mojego ojczyma, tylko ze z biologicznym ojcem problemow nie bylo w tej kwestii, po prostu dal zgode i juz. ale moze i bez zgody biologicznego ojca da sie cos wskorac, poszukaj dobrze na neice, po prostu wrzuc w googlach do wyszukania haslo jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna na zawsze
Ja się nie skurwiłam Bóg chciał że mam swoje cudowne dzieci,nie będę odpisywać na głupie odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co w ogole dawalas im
nazwiska ojcow? To bez sensu zwyczaj, przeciez z reguly dziecko zostaje z matka. Zmienic na swoje mozesz poprzez sad i to jest najlepsze wyjscie, bo glupio brzmi ze dzieci maja kazde inne nazwisko. Jak bedziesz miec kolejne, po prostu nadaj swoje nazwisko od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała MIIiii umca
nie oceniajcie buraki innych, ja mam wspaniała ciocię, ktorej zycie bylo dosc skomplikowane, ma ona 4 dzieci, dwoje ma jednego ojca, a pozostala dwojka kazde innego, czyli 3 ojcow, 4 dzieci , i co ? puszczalska nie byla, jest wspaniala osoba i kocha swoje dzieci jak mozecie obrazac kobiety, ktore maja syt jak autorka,wydaje mi sie,ze to mezczyzni sa gorsi, robia dzieci a potem zostawiaja kobiety same, umywaja sie od odpowiedzialnosci,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co w ogole dawalas im
WiesiaK a co jej po tym, ze tatus laskawie uznal dziecko za swoje, jak sie nim nie opiekuje?? To, ze wlozyl i wyjal, to taki wyczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz kto tak osadza -
to wlasnie tacy ojcowie, ktorym nie starczylo jaj, by sie zajac wlasnymi dziecmi. To oni wyzywaja matki swych dzieci od puszczalskich - bo puscily sie Z NIMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atorko uważaj komu dajesz
bo tak, to będziesz miała drużyne piłkarską, każdy inne nazwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania ja ---
żal mi takich matek skąd mogły wiedzieć ze nie będą z tymi frajerami frajerzy sami chcą dać nazwisko a potem spierdalają gdzie pieprz rośnie! zakochani kurwa chyba chooojem i to na krótki czas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania ja ---
a ty jaja umiesz wsadzić i wyjąć czy masz miękkiego kutasa a może jesteś jakąś zwykłą porzuconą pizdą co się mądrzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy są winni
głupoty kobiet tylko nie one same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zinnka
ania ja --- żal mi takich matek skąd mogły wiedzieć ze nie będą z tymi frajerami Aniu, a moze stad, ze warto najpierw poznad dobrze faceta, wziac slub, a dopiero potem zachodzic w ciaze? Myslenie nie boli, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×