Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klusky śląskie po bretońsku

Uwielbiam seks ale nie lubię prezerwatyw

Polecane posty

Gość Klusky śląskie po bretońsku

Prezerwatywy stworzone zostały dla facetów korzystających z usług prostytutek, dla osób uprawiających przygodny seks, czy gimnazjalistów stawiających pierwsze kroki na tym polu. Nie jestem przedstawicielem żadnej z tych grup. Seks w związku dwojga dojrzałych ludzi, którzy się kochają - tylko bez gumy. Seks w prezerwatywie to nędzna atrapa seksu - guma zabija bliskość i tłumi doznania. Wiem, że nie jestem jedyny, który tak myśli. Znam kilka par w długoletnich związkach, gdzie kobieta z jakichś tam powodów (zdrowotnych, nie światopoglądowych), nie może przyjmować hormonów. Mówią, że są po próbach brania, podczas to których wystąpiły niepożądane efekty uboczne - wszystkie skarżą się na wpływ pigułek na nastrój, jedna dość znacznie utyła. Pomieścić w głowie mi się nie chce, jak te chłopy z nimi wytrzymują i tyle lat godzą się na prezerwatywę, podobnie, jak nie może mi się jednak pomieścić w głowie, że w dzisiejszych czasach są jeszcze kobiety, którym nie można dopasować pigułek. Teraz nie mam nikogo, ale co będzie gdy kogoś poznam? Wiadomo, zapewne nie od razu pójdziemy do łóżka ale kiedyś to nastąpi i nie będzie wynikiem długich rozmów na ten temat, tylko wydarzy się spontanicznie. Dobra, OK, te pierwsze razy jakoś w gumie wytrzymam, no ale jeśli mówimy o związku, regularnym sypianiu ze sobą, to gumy won z sypialni. I co wtedy, gdy dowiaduję się, że niestety trafiłem na kobietę, która kiedyś owszem próbowała, ale utyła, zrobiła się płaczliwa, histeryczna czy co tam jeszcze, wiec odstawiła i nie ma zamiaru wracać do tej metody antykoncepcji bo się na niej kiedyś zawiodła, co wtedy? Rzucić ją? A jeśli już będę wtedy zakochany? Namawiać by spróbowała jeszcze raz? Czy rozmawiać o tym odpowiednio wcześniej? Na której randce można zapytać o preferowaną metodę antykoncepcji? Rozmawia się o tym na randkach czy dopiero po wylądowaniu w łóżku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa i do tego jeszcze komplet badań stwierdzających, że nie cierpisz na żadna chorobe/nosicielstwo która przenosi sie droga płciową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już są hormony dla
mężczyzn w formie zastrzyków więc nie musisz bać się gumek :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niee wieeem
Ja jestem kobietą i również nie uznaje gumek. To dziecinada i w perspektywie długotrwałego związku nie ma to najmniejszej racji bytu. Seks tylko BEZ gumki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak ktos nie lubi stalych
zwiazkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już są hormony dla
jak nie lubisz stałych związków ale powiedzmy takich nie na jeden raz ale na kilka tygodni to przed "pierwszym" razem róbcie zawsze badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię tylko w gumkach.
Bez gumki jest brudno i jest syf. Prędzej bym zostawiła faceta niż zrezygnowała z gumek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klusky śląskie po bretońsku
wazektomia pewnie kosztowna (bo w Polsce nielegalna) i nie jestem pewien, ale chyba nieodwracalna. A nie wykluczam w przyszłości potomstwa. Co do badań - OK, jestem jednak za zaufaniem i szczerym wzajemnym wyznaniem swojej łóżkowej historii. To znaczy historii związków, w których prezerwatyw się nie używało. Przygodny seks mi się jeszcze nie zdarzył, ale gdyby, to raczej założyłbym prezerwatywę, albo zrezygnował z seksu - nie miałbym zaufania do kobiety, która idzie ze mną do lóżka, a godzinę temu jeszcze mnie nie znała. Zastrzyki dla mężczyzn już są? myślałem, że jeszcze nad nimi pracują. Normalnie w aptece można dostać? A po receptę do jakiego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olallllllllka
egoizm, egoizm , traktowanie kobiety jak narzędzia to robienia sobie przyjmności -jak dobrze, że w swoim życiu nie trafiłam na takiego człowieka, że mam przy sobie kogoś kto rozumie, że zdrowie jest ważne. Prawda jest taka, że te pigułki szkodzą kobietom-mają wiele ubocznych działań, które z czasem wychodzą, ale Ty żeby zrobić sobie przyjmność nie patrzłbyś na nic-żal tej kobiety, która kiedyś Ci zaufa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klusky śląskie po bretońsku
Jak ktos nie lubi stałych związkow, to niech uzywa gumek. Ja lubie stałe zwiazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, ja należe do kobiet, którym tabsy anty nie służą, i większość życia seksualnego przejechalam na gumkach. Nie jest to takie straszne jeżeli kobieta ma regularne cykle - wtedy spontaniczny seks odpada tylko przez kilka dni w miesiącu. To nie jest tragedia. Większa tragedia jest pozostawianie zakładania prezerwatywy wyłącznie facetowi - to psuje przyjemność z seksu znacznie bardziej od samej gumki. Kiedy się włączy to do pieszczot, kiedy kobieta nauczy się wykorzystyywac prezerwatywy do zabaw seksualnych przestaje to być tragedia. Nie ma spadku erekcji, nie ma przerw, stresu, głupiej chwili oczekiwania, a pozostaje dobra zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgrdftgrdfgdfrg
"wazektomia pewnie kosztowna (bo w Polsce nielegalna)" Kto ci takich głupot nagadał? Jest legalna. A tak w ogóle jak ktoś miałby za nią ponosić odpowiedzialność to lekarz, który pozbawia płodności, a nie ty. A do tego trzeba zaskarżyć lekarza. Jak nie ma skargi to nie ma sprawy nawet jakby była nielegalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już są hormony dla
wazektomia JEST odwracalna. I w sumie jak podliczysz koszty wydawane na tabsy przez kilka lat a jeden zabieg (w tym przelot do innego kraju etc) to wyjdzie taniej. Więc jest to opłacalne. Poza tym jak napisałam wyżej - są juz podobno zastrzyki hormonalne dla mężczyzn - to coś dla ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już są hormony dla
w Polsce wazektomia tak samo jak podwiązanie jajowodów JEST NIELEGALNE. To niestety prawda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgrdftgrdfgdfrg
I jest odwracalna. Ale na wszelki wypadek można zamrozić nasienie. Wtedy w pierwszej kolejności można użyć zamrożone plemniki i nie trzeba odwracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za facetttt
wazniejsza jest jego watpliwa przyjemność z sexu bez gumki niż zdrowie dziewczyny. A co tam, niech bierze hormony, bo on woli bez gumki. Kolego, teraz to nie kobieta, tylko facet niech bierze hormony. A jak się zapomnisz, to będziesz płacił alimenty... Dupek jesteś i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klusky śląskie po bretońsku
kosztowna bo nielegalna. Tak samo jak aborcja. Hormony chyba taniej wyjdą. I nie jestem egoistą - jestem gotowy przyjmować hormony dla mężczyzn. Tylko czy kobieta zaufa męskim hormonom? Jest to chyba dosyc świezy produkt na rynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jesteś bogaty to w czym pr
oblem, ruchaj się bez gumki jak masz kasę na ewentualne alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgrdftgrdfgdfrg
Podwiązanie nasieniowodów to nie to samo co jajowodów. Przy jajowodach mniejsze są szanse przywrócenia płodności i jest większa ingerencja w ciało. W Polsce już robi się od wielu lat zabiegi podwiązania nasieniowodów i nikogo za to nie zamknęli w więzieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już są hormony dla
Nie taki świeży. Kilka lat już :) Wazektomia wyjdzie Cię O WIELE taniej ponieważ to inwestycja na tyle lat ile chcesz . Uwierz bo swojego czasu to przeliczałam ze swoim (ex :P) facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już są hormony dla
" Podwiązanie nasieniowodów to nie to samo co jajowodów. Przy jajowodach mniejsze są szanse przywrócenia płodności i jest większa ingerencja w ciało. W Polsce już robi się od wielu lat zabiegi podwiązania nasieniowodów i nikogo za to nie zamknęli w więzieniu." Wybacz ale bzdury pleciesz. W Polsce każdyz tych zabiegów jest nielegalny. Jest nawet jakiś paragraf odnośnie tego, że lekarz może trafić do pierdla za "pozbawienie płodności". Osobiście uważam to za straszą głupotę ale w obecnych czasach z łatwością można to załatwić za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazektomia jest w polsce legalna i nie kosztuje fortuny. Ponadto nie polega na usunieciu jąder, tylko na przerwaniu nasieniowodów, więc można nasieniowody albo zespolic, albo pobrac materiał wprost z jąder. Jesli chodzi o podwiązanie jajowodów u kobiet, to faktycznie nie jest to zabieg legalny, tylko w pewnych wskazaniach medycznych mozna go wykonać (wiek, choroby zagrażające życiu lub zdrowiu w przypadku ciąży). U młodych, zdrowych kobiet nie wykonuje sie tego zabiegu w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazektomia jest w PL dozwolona, ponieważ w obecnych czasach dokonuje się ja poprzez PODWIAZANIE nasieniowodów, a nie przeciecię, a co za tym idzie jest odwracalna. A jej koszt. To jakieś 2 -3 tys w zależności od kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgrdftgrdfgdfrg
2000 złotych za zabieg w przeliczeniu na lata, i tak się opłaca. Szczególnie jak ktoś już ma dzieci, nie chce więcej. Wtedy nie trzeba wliczać kosztu zamrażania, czy odwracania w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgrdftgrdfgdfrg
Jest legalna. Każdy lekarz oskarżony przez niezadowolonego pacjenta o pozbawienie płodności się z tego wybroni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już są hormony dla
o kurde to się okazuję że mam przestarzałe info :D więc przepraszam, że wprowadzałam w błąd. Ale w takim razie autorze masz super alternatywę - wazektomia i po sprawie. 2000 to niewielki koszt w porównaniu do comiesięcznego kupowanie tabletek a także związanych z tym częstszych (niż normalnie) wizyt u ginekologa i badań :). Jednak kafe potrafi rozwiązać problemy innych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdnrkckcdo
Odwrócenie wazektomii to koszt ok. cztery razy większy niż wykonanie wazektomii. Nieopłacalne w przypadku gdy ktoś nie ma jeszcze dzieci a planuje. Hormonów dla mężczyzn jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klusky śląskie po bretońsku
chyba jednak będę dawała tylko dupę, w ten sposób oszczędzimy na kasie, a przede wszystkim poczuję jego żylaste nierówności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×