Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facet niezbyt przystojny

Dlaczego samotne matki mnie nie chcą ?

Polecane posty

Gość facet niezbyt przystojny

Mam za sobą kilka randek z takimi kobietami jednak wszystkie zakończyły się moją porażką.Charakter mam w porządku jednak nie jestem atrakcyjny z wyglądu.Czy to może być przyczyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego chcesz kobietę z dzieckiem? Może robisz coś źle,może masz takie podejście do życia,i nie odpowiada to kobietą. A takie kobiety nie mogą patrzeć tylko na siebie,ale przede wszystkim na dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie płacę
JaJaCiPowiem - :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fh
No właśnie,każda kobieta to zwykła materialistka i tylko to ją interesuje.Reszt jest bardzo mało ważna. Za kasę każda poleci,a facet wtedy może być stary ,łysy, brzydki, śmierdząc i być chamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet niezbyt przystojny
Z kasą u mnie krucho gdyż szukam obecnie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikjl
bo miłością się nie najesz. /niestety ale w dzisiejszych czasach facet MUSI zarabiać :D Ja właśnie szukam takiego, który będzie na mnie robił i na moje dziecko :D Nie jestem taka głupia żeby iść do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaka kobieta z dzieckiem
zwiąże sie z bezrobotnym ?? pogielo cie ?? znajdz prace i bedzie dużo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet niezbyt przystojny
O finansach z tymi kobietami nie rozmawiałem bo trochę głupio mi było mówić że jestem bezrobotny więc przyczyna musi być inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A która kobieta, nieważne czy z dzieckiem czy bez ma tyle odwagi,by wiązać się z bezrobotnym albo mało zarabiającym facetem. Drodzy panowie, taka jest prawda. I tak było od wieków. Owszem, kobiety są bardziej niezależne, ale jednak równouprawnienie nie weszło do ich zakładów pracy. Zarabiają mniej,a ich utrzymanie wynosi więcej. Nikt nie chce tyrać od 1 do 1. Mam męża i 2 dzieci, niczego nam nie brakuje(może poza tym,żeby mąż usiadł na d**). Każda z pań chce się czuć piękna. Siłownia, jakieś zabiegi upiększające od czasu do czasu, wyszczuplające, solarium(jeśli ktoś lubi), fryzjer, kosmetyczka. To kosztuje. Plus jedzenie. Nie wiem jak można pakować w siebie syf typu pasztety z puszki. Obrzydlistwo.Kupuje w biedronce, lidlu, careffurze. Wszędzie. Ale staram się wybierać zdrowe produkty. Jak widzę typową polską żonkę to mnie na wymioty bierze. Mąż, dziecko, 40kg nadwagi, pakującą do koszyka kulki czekoladowe, słodkie napoje,słodycze, chipsy i wszystko to,czego dbająca o siebie i rodzine kobieta unikać powinna. Zapomniałam jak smakuje słodzona herbata. Mąż ma dobrą przemiane materii. Córka nie słodzi,bo chce być taka jak ja;). Słodycze ok, od czasu do czasu,ale nie chce w przyszłości fundować piekła otyłości moim dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta_z_prowincji
Zgadzam się z tym że każda kobieta ma dobry nos i pozna czy facet ma kasę czy nie ma.Czasem wystarczy na takiego jegomościa popatrzeć kilka sekund :) Kasiasty lubi się dobrze ubierać w markowe ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×