Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewux

AUTOMAT Z PROSTOWNICĄ DO WŁOSÓW

Polecane posty

Witam! Bardzo proszę o odpowiedź zwłaszcza kobiet: Planuję kupić automat z prostownicą do włosów i postawić go w klubie, dyskotece, na basenie lub siłowni. Czy skorzystałybyście z takiego autoamtu? Dodam iż prostownica poprzez wysoką temperaturę jest sterylna, a jednorazowe użycie bardzo tanie. Proszę o odpowiedź. Z góry dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vlme
genialny pomysl. skorzystalabym napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vlme
ale to tez zalezy ile by kosztowalo jedno uzycie? i czy jakis limit czasowy by byl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1,5 min kosztowałoby 2 zł. Za czas ogrzewania nie płaciłoby się. Teraz pytanie: w jakich miejscach Waszym zdaniem najlepiej postawić taki automat i czy rzeczywiście jesteście przekonani o 100% sterylizacji. Wiem, że niektóre z kobiet miałyby problemy z użyciem takiej prostownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaks.
to dosc drogo. skorzystalabym z tej uslugi ale tylko w klubach/dyskotekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, a co sądzicie o automatach z prezerwatywami, tabletkami przeciwbólowymi, tamponami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokonik
Jeśli już to skorzystałabym na basenie. Dla mnie cena np. 1 zł za minutę byłaby lepsza Automat z tamponami w łazience - bardzo dobry pomysł, w sytuacji podbramkowej. Tabletki przeciwbólowe też całkiem niezły pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz z Kielc
do ewux zapraszam do prezentacji automatycznej koniobijki produkcji mongolskiej , to biznes z perspektywami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfr56ja tam pochleja
na zachodzie to normalak takie automaty,wpl razdkosc , tampony, podpaski, tablettki, kondomy, super,ale chyb a tzreba jakos dzierzawic teren czy h jakos tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, jeżeli chodzi o miejsce to mniej więcej posiadam już jakąś wiedzę na ten temat. Pytanie tylko z czym taki automat postawić, aby przynosił zyski. Napoje i jedzenie to już raczej normalka, nie wiem czy coś innowacyjnego typu własnie prostownica czy prezerwatywy przyjęłyby się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolusia19
automat z tamponami koniecznie :P nie raz mialam taka sytuacje ze zapomnialam :P a wlosy rzadko prostuje, czesto robie fale/loki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, to jeśli z tamponami i prezerwatywami to w jakim miejscu? Tak aby był na to popyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×