Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tylko always

podpaski

Polecane posty

mam Pytanie czy któraś z was uzywałą nowych podpasek always ultra platinum? Czy sa lepsze od serii ultra? Jaką maja powłoczkę ? z góry dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie always
Always to sam plastik, odparza sie tyłek. Najlepsze są Belle i tampony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
zawsze dziwilo mnie to po kiego chu.. kobiety wydaja tyle pieniedzy na jakies firmowe podpachy czy tampony, gdzie za pol ceny mozna kupic nieznanej marki i do tego w wiekszej ilosci, przeciez i tak sie zuzyje i wyrzuci i tak, a co do skutecznosci to przeciez te tansze wcale nie sa wiele gorsze niz jakies alwaysy czy ob, ale jak chcecie to wyrzucajcie kase do kibla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie always
A ja sie zastanawim, dlaczego autorko robisz z siebie kretynkę? Co pare tygodni widac tu twoje posty, ciągle te same pytania. Bardzo słaby marketing, po co zadajesz pytania skoro znasz odpowiedź????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO "tylko nie always". bo wyszly tez jakies nowe z bella perfecta prawda? bo kiedys próóbowałam nie odpowiadały mi takie troche sztywnre a teraz widzialam ze jakies nowe sa tzn jakies inne opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie always
Smieszna jesteś. Nie ma to jak przekonac się na własnej skórze. Jak powiem, że surowe mięso jest pyszne to uwierzysz i spróbujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo ze nie ale chyba odróżnić powłoczkę czy jest platkikowa czy delikatna to chyba kazda kobieta potrafi powiedziec??? Prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnlcnlcnb
"bo wyszly tez jakies nowe z bella perfecta prawda? bo kiedys próóbowałam nie odpowiadały mi takie troche sztywnre a teraz widzialam ze jakies nowe sa tzn jakies inne opakowanie" x a ty jestes zdrowa na umysle? co ty bredzisz, cpalas cos czy jak?!! jak chcesz poznac nowy produkt to wejdz sobie na ich strone i sie zapoznaj z oferta, a nie jakies reklamy tu wciskasz. Nie znam nikogo i nie sadze, zeby ktokolwiek normalny zwracal tak uwage i przejmowal sie kazdym nowym rodzajem wprowadzonych podpasek, co za kretynizm! Z reszta jak tak cie to interesuje jakie one sa to sobie kup i sprawdz na wlasnym pipsku! co maja do tego opinie innych?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po to sa chyba fora żeby sie poradzić.. Jak bedziesz np Pytac o to dlaczego krwawisz jak bierzesz tabletki anty dlaczego nie pojdziesz do gina tylko bedziesz pytać na forach ? Nie chcesz nie musisz odpowiadać nikt Cie nie zmusza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnlcnlcnb
ty na prawde masz cos z garem. W takich sprawach nie pyta sie na forach tylko od razu idzie do lekarza. A jak sie chce dowiedziec czegos o danym produkcie to sa od tego STRONY INTERNETOWE i na pewno sa na nich fora i opinie nt danego produktu, takze spierdalaj psycholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie always
Naprawde jestes żałosna. Co mają opinie innych do tego, czy tobie będą te podpaski odpowiadały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×