Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fdfgh

alimenty dla 16 latka - jaka kwota ?

Polecane posty

Gość uyyiyo90
to nie chodzi o to jakie kto ma dochody, tylko o łożenie na dzieci stosownie do swoich możliwości finansowych, a nie żałowanie każdej złotówki jakby to była kara za grzechy i grzywna, a nie finansowanie własnego dziecka. na co wydaję kieszonkowe?- chyba nietrudno sobie, to wyobrazić, ale oczywiście nie o to chodzi w tej wypowiedzi tylko o podkpiwanie z mojego "bogactwa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfgh
o jacie : jasnowidz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyyiyo90
nie jestem dzieckiem- mam 18 lat, chodzę do LO, więc chyba nic dziwnego, ze potrafię sklecić w miarę składną wypowiedź. a pieniądze wydaję na różne swoje przyjemności: jedzenie na mieście, kino, sport, imprezy[kilka drinków w klubie, taksówka i bez trudu można puścić 200 zł i to licząc się z pieniędzmi], książki, buty, kosmetyki itd. tak owszem- tato zabiera mnie na zakupy, ale nie codziennie tylko czasami, a ja nie lecę do niego za każdym razem kiedy chcę sobie kupić sukienkę, tusz do rzęs, pizzę czy stanik[spory wydatek jak się ma wielki biust i mały obwód pod], czasami chomikuję na jakis większy zakup. jak bym miała rodziców milionerów, to bez trudu puściłabym 100 x większe pieniądze, wiec nie wiem co jest takiego niewiarygodnego w wydaniu takiego "majątku" jak 1000 zł przez nastolatka. a teraz co do tego bolesnego dla panów finansowania ex żony. ja nie widzę w tym nic strasznego. moja mama urodziła 3 dzieci i to wszystko wiązało się z przerwami w pracy i prawie, że smiercią kariery zawodowej. po urodzeniu mojej najmłodszej siostry w ogóle nie miała do czego wracać i pracę znalazła dopiero po kilku latach. gdyby nie to, ze była matka i zoną, to pewnie tez zarabiałaby tyle co ojciec. polski system chyba i tak jest zbyt łaskawy i nie bierze pod uwagę w zbyt wielkim stopniu tego, że nalezy sie jakaś rekompensata za to, że było się żoną i matką, jak np w USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matkooooooo ale ona
uyyiyo90 mądra i bystra z ciebie dziewczyna :) Naprawdę rodzice dobrze Cie wychowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matkooooooo ale ona
to sa jej pieniądze i ma prawo wydawać na co chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matkooooooo ale ona
a ty zauważyłeś ze jesteś głupi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ieiiqqq
do jaja------widac ze baba cie kykolowala,bo wsciekasz sie na nie na kazdym topiku:D nie dziwie sie ,stary i zgryzliwy grzybie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kogucik 19
moim zdaniemi powinien placic jakies 900 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszita
najlepiej umów się na spotkanie z jakimś adwokatem, ja osobiście polecam Pana Pawła Żywieckiego www.zywiecki.com.pl mi bardzo pomógł, doradził i powiedział co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakaalicjakakakaa
Ja też planuje wesele ze swoim facetem i jego była też chce podwyższyć alimenty. Nie zamierzam utrzymywać ze swoich pieniedzy cudzego dziecka. Moj facet płaci na syna 400 zł i regularnie zabieramy go do nas, jezdzimy na wycieczki, do kina, kupujemy mu czasem ubrania czy przybory szkolne. Ale nie zamierzamy dawac jej pieniadzy na fryzjera czy kosmetyczke niech spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×