Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natymświeciesmama

rady dla ciężarnej

Polecane posty

Gość natymświeciesmama

Jestem w 4 mies. ciąży i jak przed kilkoma dniami współżyłam to nie byłam dostatecznie nawilżona i przyznam, że trochę mnie bolało. Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzało - czy to ciąża tak na mój organizm wpływa. Miała któraś tak? Może jakieś rady dla mnie także odnośnie jakiegoś żelu nawilżającego. Stosowałyście coś w ciąży. A czy w ciąży w ogóle można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkrryyssttyynnaa
Stosuj zele nawilżające w ciąży można ale tylko analnie, i nie zbyt głęboko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjakia
Ja też w ciąży musiałam żeli nawilżających używać - mi mój ginekolog powiedział, że można ale jakiś sprawdzony z apteki. Kupiłam provag żel za namową farmaceutki - on b. dobrze nawilża, a po stosunku jak się nim posmarujesz to łagodzi dyskomfort. Teraz też go używam w codziennej pielęgnacji bo chroni przed bakteriami i grzybami. Możesz więcej poczytać na http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CCIQFjAA&url=http%3A%2F%2Fginekolpol.com%2Ffulltxt.php%3FICID%3D991220&ei=DZWTUJ7uOMmSswa5y4HABA&usg=AFQjCNHwdXIBgTcfsaceRUVu9wiO5FdEqw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMAkarmiąca
Też miałam problem z suchością pochwy, ale nie w ciąży tylko po poradzie i w okresie karmienia piersią. Znajoma podłoża poleciła mi właśnie provag żel, który nie ma ograniczeń wiekowych, jest całkowicie bezpieczny i dla matki i dla maluszka. Nie jest drogi, ma wygodny, higieniczny dozownik. Smarowałam się nim przed stosunkiem i w trakcie stosunku nie czułam nieprzyjemnego pieczenia, nie miałam otarć i podrażnień. Spróbuj po co się męczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×