Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krakowskaaaa

kto sie zna na klockach LEGO??

Polecane posty

Gość krakowskaaaa

Mój syn ma 5 lat i pod choinke chce klocki lego... umowilismy sie z dziadkami i chrzestnymi ze kazdy kupi jakis zestaw. Klocki sa dosc drogie, nie znam sie na nich w ogole i nie wiem ktore sa najlepsze dla 5 latka, bo sa rozne jakies creator, star wars, city... W zestawie jest np 450 elementow to jest duzo czy malo? czy mlody bedzie mogl z tego pobudowac tez rozne inne rzeczy czy tych klockow jest malo na jeden budynek np remiza, czy centrum ratunkowe... jestem zielona w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup w skrzynce
uniwersalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgfhggf
tylko lego duplo! star wars czy remiza sa za trudne dla tak malych dzieci i maja bardzo male elementy co po niektore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgfhggf
a co niby? lego star wars? puknij sie wglowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legonajlepszenaswiecie
Zwykłe lego oczywiście, a nie duplo.... 5cio latki wspaniale bawią się zwykłymi lego, jeśli lubi gwiezdne wojny czy walki ninja, czy maszyny, koparki... to kup takie zgodnie z jego zainteresowaniami. W końcu 5cio-letnie dzieci mają już pewne wyobrażenia i preferencje. Możesz też kupić zestaw podstawowy mega pudło xxl. 5-cio letnia córka uwielbia Lego Friends (różne) 5-cio letni syn lubi się bawić Lego Ninjago, ninjami i smokiem i areną, ma też statek kosmiczny Star Wars, raz się nim bawił i sporo ludzików Hero Factory, i Bionicle, które lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laksjshdhfggfdbbdhs
lego creatorjest fajne..ale dla chlopca na poczatek lego city bedzie najlepsze...np..jakas straz pozarna albo ciezarowke...albo woz policyjny...napewno bedzie zadowolony....a czy inne rzeczy mozna z tego budowac....hmm niby mozna ..ale te elementy pasuja najbardziej same do siebie tworzac wlasnie jakis pojazd...potem mojemu dziecku nie chce sie juz tego rozbierac..bo sie bawi tymi autkami. lego duplo jest dla maluszkow. 2-3 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legonajlepszenaswiecie
bbfhggf chyba ma w otoczeniu jakieś mało rozwinięte manualnie dziecko, co nie oznacza, że inne są w tyle. Niektóre 5cio latki wspaniale bawią się też lego technics, a one są podobno od 12 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaakakakjaaa
Lego Duplo jest dla dzieci od czterech lat plus tutaj macie dowod http://allegro.pl/lego-pudlo-xl-niebieskie-pudelko-klockow-6166-i2781819402.html a że nie dla 2 czy 3 latków! zresztą lego dla dwulatka? kon by się usmiał! dwulatek nie umie budowac z klockow lego! są dla niego za małe! jedynie z takich mega wielkich klockow pto tak ale na pewno nie lego. 3 latek hmm? tez bym miala tutaj wątpliwości. Nie no, lego dla 2latka hahahhahahahahahahhahahaa DOBRY DOWCIP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgfhggf
bbfhggf chyba ma w otoczeniu jakieś mało rozwinięte manualnie dziecko, co nie oznacza, że inne są w tyle. Niektóre 5cio latki wspaniale bawią się też lego technics, a one są podobno od 12 lat xxxx tak a twoje dziecko to pewnie w wieku 3 lat mowilo juz piecioma jezykami i rozwiazywalo krzyzowki w newsweeku. niektore mamuski to sa poschizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAfal fajny maz
smisza mnie co niektore wypowiedzi,moja coreczka ma 3,5roku w tamtym roku dostala na swieta bozego narodzenia zwyklle klocki lego.swietnie z nich buduje.zreszta ma juz calkiem pokazny zestaw klockow lego.cora uwielbia z nich budowac,szpital,domek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup w skrzynce
aaaakakakjaaa Lego Duplo jest dla dzieci od czterech lat plus tutaj macie dowod http://allegro.pl/lego-pudlo-xl-niebieskie-pu delko-klockow-6166-i2781819402.html a że nie dla 2 czy 3 latków! zresztą lego dla dwulatka? kon by się usmiał! dwulatek nie umie budowac z klockow lego! są dla niego za małe! jedynie z takich mega wielkich klockow pto tak ale na pewno nie lego. 3 latek hmm? tez bym miala tutaj wątpliwości. Nie no, lego dla 2latka hahahhahahahahahahhahahaa DOBRY DOWCIP. przeciez to NIE JEST DUPLO!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 4,5 i bawi się lego city. Ma śmieciarę, samoch!ód osobowy z wozem kempingowym i ostatnio dostał stację paliw z autem z cobi ale powiem ci że chowają się do lego już się wyrobiły sądzę że warto zainwestować więcej pieniędzy. Moje bliźniaki mio że mają 2 lata też się nimi bawią. Oczywiście jak jakąś część odpadnie nie zawsze potrafią naprawić ale niekiedy im się udaje. W tedy jest radości ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 5 latki
Lego duplo jak najbardziej jest dla 2-3 latków :O Dla 5 latków to już zwykłe lego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amigooo
w lidlu byly w tym tyg. na promocji w pudle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAfal fajny maz
to moze mam zdolna core czytajac wasze wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Lego Duplo jest dla dzieci od czterech lat plus tutaj macie dowod http://allegro.pl/lego-pudlo-xl-niebieskie-pu delko-klockow-6166-i2781819402.html ---- to jest normalne lego a nie duplo.... autorko postu, gdzie widzisz tam napis DUPLO na opakowaniu??? to jest bazowy zestaw klocków już normalnych wymiarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowskaaaa
dzieki za odpowiedzi, nie wiedzialam ze mozna kupic takie uniwersalne w skrzynce, znalazlam na allegro taka duza 700 elementow za 160zl, mysle ze na poczatek mu wystarczy i od dziadkow dostanie centrum ratunkowe, a potem stopniowo bedzie zbieral... a co do opinii ze dla 5 latka tylko lego duplo to usmialam sie:) dobre dobre:) gratuluje super rozwinietego dziecka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula144
Wymień używane klocki LEGO na gotówkę! Serwis skupujemyLEGO.pl to największy skup klocków LEGO w Polsce. Działamy w całym kraju. Klocki są bezpośrednio odbierane od Ciebie, a płatność jest dokonywana w ciągu 24h. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową: www.skupujemyLEGO.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia1989
Teraz klocki lego wyglądają inaczej niż kiedyś. Kiedyś były w takich pudełkach z wieczkiem w kształcie klocka, każdy miał opakowanie klocków lego:) Nie wiem, czy teraz też takie są...? Jest za to masa klocków tematycznych: Harry Potter, Hobbit, Gwiezdne - http://www.klockidlaciebie.pl/pol_m_Super-Heroes-169.html Wojny...Moim zdaniem to raj dla każdego chłopaka! Dziewczynki jednak wolą budować domy, urządzać *****awić się w rodzinę. A klocki lego od lat rządzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna  Walentyna Lipschultz
Ostatnio w Intermarche (http://intermarche.pl/) mieli fajne promocje na te klocki. Tam zresztą często robią promocje na ciekawe produkty. Odkąd wybudowali ten sklep na moim osiedlu, robię zakupy tylko w nim - zarówno te codzienne, jak i "okazjonalne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faramuszka
Klocki LEGO to oczywiście dobry wybór, bo wydaje mi się, że spełniają oczekiwania dzieci w każdym wieku ze względu na różnorodnośc tematyczną, tak? Ja mam córeczkę, która uwielbia zestawy zestawy Disney Princess z LEGO, no ale wiadomo, że LEGO kosztuje.... Znalazłam sklep, który ma atrakcyjne ceny: www.planetaklockow.pl i jako mamusia bardzo Wam polecam, bo za cały zestaw Princessy z Disney'a z pałacykiem i akcesoriami (prawie sto elementów) zapłaciłam raptem 60zł.. :) A nie ponad 100 jak w innych sklepach. Tak więc zajrzyjcie, nie przepłacajcie. Ściskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna15j5
Jestem zadowolona z zakupu klocków lego.Są bardzo trwałe,ładne kolory i dzieci je uwielbiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graziap
seria City jest chyba taka najodpowiedniejsza dla 5- cio latka. Każda seria- czy to Star Wars czy Chima, czy Technic- ma określony przedział wiekowy, i myślę że tego należy się trzymać. A jeśli chodzi o ilość klocków to chyba im więcej tym lepiej- chłopak podrośnie i sam będzie wymyślał jakieś projekty. Polecam dobry sklep z klockami mojeklocki24.pl- super wybór w niskich cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planeta Klocków Sklep z klockami LEGO https://planetaklockow.pl/ Znajdziesz tam wszystko czego potrzebujesz. Wielki wybór klocków i gadżetów LEGO. Przystępne ceny i fachowa obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od zainteresowań twojego dziecka, najlepiej zabrać je po prostu do jakiegoś marketu i zapytać które mu się podobają. Mając kilka zestawów ze sporą ilością elementów, będzie mógł budować własne budowle, domy, bazy, czy tego czego dusza zapragnie. Generalnie polecam ten artykuł http://www.berstal.com.pl/zakup-klockow-lego-przez-internet/ na temat kupna klocków, przez internet powinno być trochę taniej niż w sklepach naziemnych, a do tego większy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×