Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krakowskaaaa

kto sie zna na klockach LEGO??

Polecane posty

Gość gość
MOje ma 18 miesiecy i buduje z duplo domy, mosty, garaze itd.. Półtoraroczne dziecko osiąga tą silę aby wygodnie rozdzielać i łączyć klocki. Po miesiącu zabawy dziecko ma ogarnięte klocki lepiej niż dorosły, który nie miał z nimi kontaktu. Minus taki, że są drogie, bardzo ale jak kupisz z rozmysłem, żeby byly w zestawach sporo klocków a nie same figurki to będzie zabawy na długi czas. Teraz jest fajny zestaw , dom rodzinny za 129 zł, ma aż 5 dużych płytek + jakiś zestaw typu kuferek z klockami albo zestaw ogród (u nas nr 1) tam jest dużo klocków i domek, zabawa na długie godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leguś
Zapraszam na stronę https://swiatlegusia.pl Leguś - Fotografia minifigurek Lego, opisy i techniki zrobienia zdjęć oraz czytanie danych ze zdjęcia (EXIF)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna zabawka nie podbiła świata tak bardzo, jak klocki Lego. Mają one już kilkadziesiąt lat, a mają się świetnie, dostarczając rozrywki dzieciom i ich rodzicom. Lego klocki są bardzo popularne i dlatego zainteresowałam tym tematem i przeczytałam artykuł http://www.fashionportal.pl/tajemnice-klockow-lego-wszystko-co-musisz-wiedziec-zanim-zdecydujesz-sie-na-konkretna-serie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często podróbki nie pasują do oryginalnych klocków - to naprawdę bardzo częste. A oryginalne wcale nie zawsze są o wiele droższe niż podróbki - trzeba po prostu szukać po sieci, promocji nie brakuje, szczególnie teraz. Lego Technic + Lego City wyszło mnie w sumie koło 100 zł w Empiku, po prostu skorzystałam z promocji. Raz że obniżyli cenę klocków, a dwa - dali jeszcze dodatkowy rabat na zamówienie powyżej 100 zł. Spróbujcie znaleźć zbliżoną stawkę w marketach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Empiku dali mocne rabaty na klocki Lego, widzieliście? Przynajmniej z mojego doświadczenia, jak oni odpalają promocję na Lego, to nigdzie nie ma taniej. Bywa, że mają nawet dwa razy taniej niż w marketach. A moje dzieci przepadają za Lego, potrafią się nimi bawić nawet cały dzień, ale cieszymy się, bo to przynajmniej rozwijająca zabawa. Jeszcze nie są nakręcone na siedzenie przed kompem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Lego to coś,co nigdy nie wychodzi z mody. Chciałam synkowi kupić nowy zestaw na urodziny ale się okazało, że przy założenia konta w bgż dają je jako gratis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia
Dnia 16.03.2019 o 15:22, Gość Ela napisał:

Lego to coś,co nigdy nie wychodzi z mody. Chciałam synkowi kupić nowy zestaw na urodziny ale się okazało, że przy założenia konta w bgż dają je jako gratis :D

Co trzeba zrobić żeby je dostać? Wystarczy założyć konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wianuszek

@Ela w sumie za niedługo jest też Dzień Dziecka! To jest myśl! :D

@Marysia tak, no i oczywiście z niego korzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna

@wianuszek coś mi się wierzyć nie chce że jedynie założyć i korzystać. Chyba jednak muszą być jakieś określone warunki, np. jakas ilość transakcji do wykonania itd. To by było zbyt piękne :D

@Ela a przy zakładaniu jakiego konta można otrzymać zestaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wianuszek

@Hanna ale wykonywanie płatności to przecież aktywne korzystanie z konta ;) Robisz to pewnie codziennie:p

@Hanna przy optymalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jopek
52 minuty temu, Gość wianuszek napisał:

@Hanna ale wykonywanie płatności to przecież aktywne korzystanie z konta ;) Robisz to pewnie codziennie:p

wiec tak naprawde nic specjalnego nie trzeba robic :)

52 minuty temu, Gość wianuszek napisał:

@Hanna przy optymalnym.

slyszalem że wiecej niż jeden zestaw, to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil
13 godzin temu, Gość Hanna napisał:

@Ela a przy zakładaniu jakiego konta można otrzymać zestaw?

Wydaje mi się, że dopiero jak spełnisz warunki to coś dostaniesz. Najlepiej przeczytać w regulaminie jak to wyglada.

51 minut temu, Gość jopek napisał:

slyszalem że wiecej niż jeden zestaw, to prawda?

WIęcej niż jeden to znaczy o jakiej dokładniej liczbie mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×