Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klakla88

Orbitrek

Polecane posty

Gość Klakla88

Cześć dziewczyny, przymierzam się do ćwiczeń na orbitreku. Szperając w necie natknęłam się tutaj na dyskusję o nim. Konkretnie o efektach jakie można osiągnąć. Wszystko wygląda fajnie ja też mam zacięcie do walki, bo przede mną 20 kg do zrzucenia, ale mam jeden problem. Mianowicie są nim moje nogi. Od kiedy pamiętam są po prostu duże. Mam masywne łydki i uda uwieńczone "latynoskimi" pośladkami. Boję się, że po ćw na orbim nabiorą jeszcze większej masy i będą się wydawały jeszcze większe... Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *minerva*
basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klakla88
Dzięki za wskazówkę, ale czy to nadal nie wyklucza orbitreka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara baba nieruchawa
możesz ćwiczyć na orbitreku, ale na minimalnym obciążeniu, wtedy zamiast rozbudowywać mięśnie będziesz spalać tłuszcz czyli śmigasz szybko na minimalnym oporze uważaj na dietę, bo gdy będziesz za dużo jadła możesz zamiast chudnąć się rozbudowywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klakla88
Dzieki stara baba nierucjawa :) na diecie jestem od tygodnia jest dosc rozsadna, rozpisana przez dietetyka, takze teraz tylko biore sie za ruch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara baba nieruchawa
trzymam kciuki za efekty, też mam w domu orbiego, ale ostatnio tylko się kurzy bo chodzę na basen orbitrek fajna rzecz, przyjemniejszy niż rower, bo nie bolą 4 litery i łatwiejszy niż bieganie....a do tego można ćwiczyć bez względu na pogodę za oknem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klakla88
No i właśnie o tą pogodę chodzi, bo od miesiąca mieszkam w Irlandii, więc czasem ciężko jest wyjść na zewnątrz na spacer. ;) Może za jakiś czas też skuszę się na basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×