Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w-f disco polo

Wykształcenie nie ma nic wspólnego z tym by znaleźć dobrą prace

Polecane posty

Gość w-f disco polo

Ja skończyłam dwa kierunki studiów. Kulturoznawstwo i Socjologie, mam jeszcze podyplomówki z administracji i dziennikarstwa i co mam? gówno, pracuje na półtora etatu. Jedna praca to carrefour, a druga to warzywniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawfdqwOpi
najwazniejszy jest rynek pracy, nie wyksztalcenie, po co nam tylu humanistow, ktorzy nic nie wnosza, bo nie ma dla nich miejsc pracy ? Powinni polikwidowac kierunki, po ktorych wiadome jest, ze pracy nie bedzie bo konczy je za duzo osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza się, ale jeśli znajdziesz fajne ogłoszenie i tam w wymaganiach jest napisane - wykształcenie wyższe- to nie mając go masz bardzo małe szanse być poproszone choćby na rozmowę kwalifikacyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba umiec szukac i przede wszystkim starac sie i chciec, bo jak wmawiasz sobie ze po studiach nie znajdziesz pracy i bedziesz siedziec za przeproszeniem na d***e, to nigdy nic nie osiagniesz, takie jest moje zdanie bo sama takie cos przeszlam, ale w koncu wzielam sie w garsc i doszlam do celu, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywiście  że nie ma
Ja skończyłam filozofię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne że nie ma pracy jak sie idzie na kierunki typu socjologia (STRASZNIE oblegane) nie będąc pasjonatem tej dziedziny, gotowym się jej poświęcić i być wybitnym. Przeciętniaków z papierkiem jest od cholery, a praca jest, ale dla najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, socjologia, kulturoznastwo, stosunki miedzynarodowe, dziennikarstwo... to wszystkie kierunki nei daja NIC. po tych kierunkach ciezko znalezc prace w zawodzie. dzies trzeba miec znajomosci i wtedy bedzie sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×