Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a_grestowa

Antyperspiranty, dezodoranty - ..lipa???

Polecane posty

Na każdym prawie napisane jest, że nie zostawia plam na ubraniach. Tymczasem zostawiają ślady nie tylko na czarnych i białych, ale i przebarwienia na kolorowych! Pomijając fakt, że to fatalnie wygląda, to na dodatek niszczy ubrania. Co z tym zrobić? Mieliście kiedyś taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
nie uzywac,to sa chemiczne substancje wchłaniaja sie do organizmu i zaburzaja jego funkcjonowanie,pal licho ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bananaaa
Tak, nie znalazłam jeszcze tego jednego jedynego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wiem, że z jednej strony chemia (choć zakładam, że przebadana), ale z drugiej jednak problem plam pod pachami to sprawa dość ważna, kiedy chcemy schludnie wyglądać... przyznacie? @ Bananaa - też szukam tego jednego jedynego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
a_grestowa,chemia i to ostra,zapomniaj o badaniach:)pic na wode fotomontarz,a kto nie szuka tego jednego jedynego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
a_grestowa,no a jak Ty myslałaś.dzis wszystko sie opiera na reklamie,a nie na faktach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No reklama reklamą - ale na litość.. mogliby w końcu zrobić coś co odpowiada przedstawionemu przez producenta opisowi.. Czuję się naciągana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
a_grestowa,powiem inaczej,dzis wszystko jest usstawione na zyski,nie ma nic wspolnego z jakościa i jakimikolwiek normami,swiat od dawna jest skorumpowany,jakos kiedys potrafiono robic dobry sprzet RTV,AGD który pracował po 25l a dzis tylko parenasie miesiecy???dlaczego??aby kupowac,kupoowac i jeszcze raz kupowac,wtedy biznes sie kreci,oczywiscie ze jestes naciagana i okłamywana,i to od wielu juz lat i to na kazdym polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ tanderfull - nie znam, co to takiego? @ Gonda - ja sobie oczywiście zdaję sprawę z tego, że reklama dźwignią handlu itd., ale jakoś tak po cichu mam nadzieję, że jednak znajdę w końcu produkt, po użyciu którego nie będę czuła się rozczarowana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
a_grestowa,no cóz pomazyc dobra rzecz,ale to juz chyba nie te czasy,no chyba ze gdzies tam po 21 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwierzyłam reklamie i chyba się nie zawiodłam. Kupiłam ostatnio nowy antyperspirant Garnier mineral invisible. naprawdę działa. naprawdę nie zostawia plam a działa skutecznie na nadmierne pocenie się. uważam że to był mój dobry strzał i oby tak działam cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też kupiłam ten nowy antyperspirant Garniera i jestem bardzo zadowolona. Działa bez zarzutów, plam nie mam, efektu sztywnienia materiału i gromadzenie się tam produktu też na szczęście brak ;)) A do tego cena też zachęca do zakupu więc ja zostaje przy nim na dłużej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tia zażygasz go na sylwestra
bo antyperspiranty nanosi się na suche ciało, czekając aż wyschnie na nim a potem wkładamy koszulki etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiuszkaaaaaaaa909090
diamondtearkosmetyki.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nawet nakładanie na suchą skórę i czekanie pół godziny często nie pomagało, plamy i tak były, a zresztą nie oszukujmy się, to wstaje rano pół godziny wcześniej, żeby skórę po nałożeniu antyperspirantu wysuszyć ;)W sumie dlatego właśnie nie używam antyperspirantów w kulkach, za długo schną, zawsze kupuję spray albo sztyft. A Garnier który? taki biało-różowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, sztyftu nie mają, ale kupiłam sobie spray, w takiej cenie to można spróbować ;) Póki co jest ok, śladów nie zostawia, zobaczymy jak przy długotrwałym stosowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam kiedyś Bloker z Ziaji i niby rzeczywiście działa, ale kiedy nakładam go wieczorem, okropnie szczypie mnie skóra i to już mi się w nim bardzo nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonna76
Antyperspiranty najlepiej kupować w aptece, ja kupuję sobie i mężowi etiaxil i mamy całe lato spokój z potem pod pachami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś ma mocno problemy z poceniem, to wiadomo że wszelkie Garnier, Nivea, Ziaja, Rexona odpada. Wtedy trzeba udać się do apteki. Ja osobiście używam rexony w kulce jakiejś Diamond czy coś takiego. Nie mam dużych problemów z potem, ale jak każdy się pocę, a ten antyperpirant to ogranicza. Moje koleżanki to w większości używają dezodorantów antyperspiracyjnych, wiecie, takie rexony adidasy w sprayu. Jak było ciepło to nosiły do szkoły i pryskały na taka spoconą sflaczałą pachę. A fujjj. Przecież wiadomo, że to na bazie alko i po paru godzinach już się ulatnia, przecież to nic nie chroni przed potem, a potem od nich tak wali potem, masakra! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×