Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cholera wie

Zespol na wesele a dj na poprawiny, mial ktos tak?

Polecane posty

Gość cholera wie

Zastanawiam sięnad taka opcją ponieważ narzeczony na weselu chcial dj, jakos sie dogadalismy i zgodzil sie na zespol hehe:) (nie wyobrazalam sobie inacvzej:P) Wiec ja chce teraz pojsc w jego strone i na poprawinach wziac dja myslicie ze dobrze to sie sprawdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a opłaca
sie Wam ponosic podwójny koszt? Nie lepiej wziąć albo zaspół albo DJ i na wesele i na poprawiny za jednym kosztem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera wie
Wydaje mi sie ze dj przeciez wezmie mniej za poprawiny niz za wesele z racji chociazby tego ze wszystko trwa krócej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polla444
a po co wam dj czy orkiestra na poprawiny? Przecież to dodatkowe koszta. Już lepiej załatwić jakiś sprzęt, płytki z dobrą muzyką i puścić. Na poprawinach goście są zmęczeni, nie będą szaleć jak na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
fajny pomysł,ja chyba też tak zrobię ,tylko ze ja planuję poprawiny w ogrodzie,gorzej będzie jak będzie brzydka pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moich rejonach to normalne, że na poprawiny bierze się DJ-a. Wiadomo to jest dodatkowy koszt, ale nie aż tak duży. Przykładowo zespół za wesele bierze ok. 3000 zł, a DJ na poprawiny to koszt 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anginka 28
jak macie kasę, to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam , że to dobry pomysł :) na moim weselu grał zespół , a na poprawinach miałam kolegę grajka :) na poprawinach miałam i tak więcej młodych ludzi , przy takiej muzyce super się bawili :) dużo gości nie zostało już na drugi dzień , z racji tego, że mieszkali na wsi i nie mogli zostawić gospodarstw samym sobie, więc było rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz dużo pieniędzy to oczywiście możesz tak zrobić. Jednak według mnie to strata pieniędzy. Na poprawinach nie zawsze ludzie mają jeszcze siły czy chęci na dalsze tańce czy zabawy, więc dla kogo miałby grac ten DJ. jestem zdania, że na poprawiny muzyka z komputera wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie super pomysł. Nie przepadam za muzyką weselną, jednak w moim rejonie ZESPÓŁ na weselu musi być. A na poprawinach dobry DJ zagra dla wszystkich oryginalne piosenki takie, o których żaden zespół weselny nie słyszał. Na moich poprawinach DJ rozkręcił fajną imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też myślimy zatrudnic dj-a . Na http://djskings.pl/ trafiliśmy na świetnego! Bardzo nam się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×