Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabryella

Praca w TVN

Polecane posty

Gość Gabryella

Hey dziewczynY! Chciałam spytać, ile może zarabiać tłumaczka w TVNie?? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmjkykyf
a po co w tvnie tłumaczka? tam każdy kurvami rzuca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryella
no jest potrzebny tłumacz, mimo wszystko:). Pytam orientacyjnie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryella
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad niby
mamy wiedzieć? zapytaj u źródła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gellertww
nic nie zarabia, a na dodatek musi robić loda niejednemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumike
Dokładnie, jako źródło proponuję forum pracownicze tvn gowork.pl/opinie_czytaj,71 ale podobno nie zarabia sie dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1919
Polecam stronkę mycv.pl. Dużo bajerów, można wiele z nich wykorzystać jak się potrzebuje tych wszystkich formalizmów do szukania nowej pracy. Nie zawsze wiadomo jak ogarnąć cały ten temat, szczególnie sprawę listu motywacyjnego. Dla mnie to zawsze była przerąbana sprawa. Pisanie tam musi być takie formalne i same zdania wielokrotnie złożone i brzmiące bardzo mądrze. Zawsze uznawałem to za przesadę, te wszystko dziwne wymogi. Nie każdy kto nawet ma pojęcie o pracy która chce wykonywać umie się tak świetnie wysłowić i wypowiedzieć. No ale skoro tak musi być to trzeba sobie ułatwiać życie. Na tej stronce mycv.pl jest dużo podpowiedzi, w zasadzie list sam się pisze. A wiadomo, nawet żeby pracować w sklepie z ubraniami to cv i list musza wyglądać jak napisane dla najlepiej zarabiającego szefa wielkiej firmy. Wszystko udało się mega szybko ogarnąć i bez zbędnego tracenia czasu bo tego bardzo nie lubię. Nie trzeba niczego samodzielnie formatować, wystarczy wybrać po prostu jeden ze stylów. W życiorysie właściwie wpisuje się kolejne dane, wszystko jest czytelne i po sformatowaniu wygląda jakbym siedziała nad tym parę dni. Takie rzeczy zawsze najbardziej mi się podobały. Jak komuś zależy na czasie, to nie chce go tracić na zbędne rzeczy, już samo szukanie pracy może się przeciągnąć. W dzisiejszych czasach trzeba być sprytnym, żeby się za bardzo nie narobić, dlatego tym sprytnym bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×