Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agatka90

Ile za ślub w plenerze ?

Polecane posty

Gość Agatka90

Witajcie. Planujemy z Partnerem Ślub Cywilny. On jest po rozwodzie a ja z racji tego,że nie możemy stanąć przed ołtarzem chcę spędzić ten dzień także szczególnie. Wiem,że można odbyć ślub cywilny w plenerze. Chciałabym spytać czy ktoś już może tak miał? Czy wiecie jaki jest mniej więcej koszt ? a może ma ktoś jakiś fajny pomysł? Tylko proszę nie piszcie,że lepiej poszukałabym kogoś kto może stanąć przed ołtarzem razem ze mną. Kocham swoją połówkę i już :)Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anginka 28
pytaj w konkretnych firmach fotograficznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od jakości usługi fotografa. Jeden będzie chciał 500zł a drugi 2000zł. Wybór jakości pamiątki ze ślubu należy do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela

podpinam się trochę pod temat. Czy brałyście catering na wesele? Bo moja siostra miała Catering Arts i naprawdę jedzenie i atrakcje były fenomenalne, ale jeszcze chciałam poznać Wasze zdanie dziewczyny, co wy miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adka

W Polsce trochę ryzykowanie z pogodą, nawet teraz to widać, upały i burze na zmianę i nigdy człowiek nie wie na co trafi. My mamy salę w Chmielnie z ogrodem wynajętą - Krzewi Róg 🙂 jak goście będa mieli ochotę to się iść tam przewietrzyć, dla dzieci jest też plac zabaw. Ale pod namiotem bym się obawiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×